Нове життя Є така професія - Вітчизну захищати
:

Є така професія - Вітчизну захищати


Поділитися в соц.мережах.18 травня цього року в Україні вдруге відзначають День резервіста. Резервісти — це громадяни, які в добровільному порядку проходять службу у військовому резерві Збройних сил України та інших військових формувань. Вони мають можливість служити без відриву від основної своєї трудової діяльності.

Це свято тих, хто сумлінно виконує свій конституційний обов’язок і сьогодні знаходиться у готовності в будь-який час знову стати до лав українського війська. То люди, які підписали контракт резерву, є прикладом мотивованості і патріотизму.

Слід наголосити, що підготовка резервістів проходить шляхом участі у польових виходах, навчаннях, тренуваннях. Проведення зборів проводиться, як правило, з урахуванням побажань самого резервіста та роботодавця. Ці навчання спрямовані на підготовку і підвищення кваліфікації резервістів для виконання військового обов’язку у мирний і військовий час. А ще служба у резерві оплачувана і має ряд переваг, як-то отримання чергового військового звання. 

Звісно, і в Близнюківському районі є люди, які підписали контракт і чесно виконують своє гідне призначення в резерві. Одним із перших приклад для наслідування дав учитель Верхньосамарської школи Віктор Григорович Мамренко, який викладає в освітньому закладі предмет «Захист Вітчизни». У свій час чоловік служив у Німеччині в частині спецпризначення і своїх трьох синів змалечку вчив тому, що захищати Вітчизну – то справжня чоловіча робота. В результаті два молодших сини Мамренка обрали професію військових і вже мають звання капітанів.

Так, Володимир несе службу в Миргородській бригаді винищувальної авіації, а Микола - в Нікополі у військах ПВО на ракетному комплексі. Неодноразово братам Мамренкам довелося побувати і в зоні військових дій. Вони є прикладом для учнів свого батька, які, наслідуючи своїх успішних земляків, теж за покликанням обирають професію військових - серед інших це Вікторія Ковалевська та  Денис Зуєв. 

То саме за сумлінне виконання своїх обов’язків, виховання патріотизму у підростаючого покоління та з нагоди Дня резервіста Віктор Григорович Мамренко напередодні свята був нагороджений грамотою Харківського обласного військового комісаріату.

У день професійного свята всім резервістам  український народ дякує за готовність зайняти місце у бойовому строю для захисту Вітчизни. 
Дата публікації: 18.05.2020 | Перегляди. 94 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 32 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 119 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...