Нове життя Я буду порушувати питання зміни керівництва «Харківобленерго». Олексій Кучер
:

Я буду порушувати питання зміни керівництва «Харківобленерго». Олексій Кучер


Поділитися в соц.мережах.Це голова ХОДА заявив під час зустрічі з членами Координаційної ради Європейської бізнес-асоціації в Харкові.

Центральною темою розмови між керівником області та представниками великого бізнесу, що входять до ЄБА, стало створення сприятливого бізнес-клімату в області та залучення інвестицій.

Відкриваючи зустріч, Олексій Кучер запропонував співбесідникам розповісти про конкретні проблеми, які виникають у них при веденні бізнесу в Харківській області.
«У нашої команди є велике бажання допомагати бізнесу – в межах своєї компетенції та своїх повноважень. Чим ми зараз і займаємося. На жаль, на сьогодні така допомога часто можлива лише в ручному режимі. Я тут для того, в першу чергу, щоб почути від вас, чим держава вам може допомогти», - сказав Олексій Кучер.
Спектр питань, які озвучували голові ХОДА, - максимально широкий: від відновлення виробництва цементу в Харківській області, роботи ДАБКу та перспектив ХАЗу до створення можливостей для дешевого кредитування великого бізнесу та боротьби з державними монополіями.

Зокрема, про проблеми, які створюють будівельному бізнесу обленерго та облгази, розповів керівник будівельної компанії «Житлобуд-2» Олександр Конюхов.
«З газом ми перестали працювати в принципі, тому що пройти частокіл забюрократизованих правил неможливо, масово відмовляємося від проєктів, де бере участь наш облгаз. З обленерго, на жаль, не можемо такого зробити. Але це ж абсурдна ситуація, коли ми капіталізуємо, виконуючи технічні умови, обленерго на багато мільйонів гривень і зобов'язані передати ці капіталовкладення приватній компанії безоплатно, в якій є ці гроші в тарифах на свій розвиток», - поділився Олександр Конюхов.
Голова ХОДА відзначив, що проблема обленерго йому добре відома.
«Сьогодні буду зустрічатися з головою Фонду держмайна України, який прибув з Києва в Харків. Я буду порушувати питання щодо зміни керівництва «Харківобленерго». Коли я інспектував цю організацію, то відверто повідомляв, що в нас вона асоціюється з осередком корупції. Ми знаємо ті «такси», які встановлені, ми знаємо, чому штучно затягаються процеси. Про все це ми знаємо», - сказав Олексій Кучер.
Він наголосив, що прагне реально змінити умови для ведення бізнесу в регіоні.
«Ми точно хочемо бути тією владою, яка не просто декларує, а вносить ці зміни та впроваджує їх у реальність», - підкреслив голова ХОДА.


Джерело : kharkivoda.gov.ua


Дата публікації: 12.02.2020 | Перегляди. 154 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Україна увійшла у другий етап послаблення карантинних обмежень. З 25 травня дозволено поновити роботу дитячих садків із дотриманням низки санітарних вимог.  Рішення про відкриття дошкільних закладів кожна область має ухвалювати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації.  Згідно із постановою уряду, до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин, і в ...
25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...