Нове життя Вартість опалення по області в грудні знизилась на 8-23%, у січні – від 2,9 до 18,5%
:

Вартість опалення по області в грудні знизилась на 8-23%, у січні – від 2,9 до 18,5%


Поділитися в соц.мережах.Такі дані навів під час засідання Ради розвитку громад і територій області директор Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Магдисюк.

Він повідомив, що в області всі теплопостачальні підприємства виконали Постанову Кабінету міністрів №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку зі зміною ціни природного газу».
«Відсоток зниження вартості склав за грудень від 8 до 23%, за січень – від 2,9 до 18,5%, - сказав Сергій Магдисюк. - Деякі теплопостачальні організації зрозуміли цю постанову буквально. Деякі намагалися вести свою політику. Ми проводили в цьому відношенні роз’яснювальну роботу».
Сергій Магдисюк відзначив, що проблема виникала з КП «Тепломережі» Первомайської міської ради, яке від початку повідомило, що не має можливості виконати постанову Кабінету Міністрів України.

Після проведених консультацій підприємство надало гарантійний лист, що в березні – в платіжках за лютий – будуть скориговані платежі, які були нараховані абонентам за січень 2020 року.


Джерело : kharkivoda.gov.ua


Дата публікації: 19.02.2020 | Перегляди. 121 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...