Нове життя В області напрацьовують алгоритм співпраці з агропромисловим комплексом в умовах децентралізації
:

В області напрацьовують алгоритм співпраці з агропромисловим комплексом в умовах децентралізації


Поділитися в соц.мережах.Яким чином державна політика в аграрній сфері буде впроваджуватися на районному рівні в умовах реорганізації РДА, обговорювали в Департаменті АПР ХОДА 30 січня.У нараді взяли участь представники районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад області.

На початку заходу директор Департаменту АПР Олександр Нездюр зазначив, що у зв’язку зі змінами в структурі РДА в більшості районів окремі структурні підрозділи, які відповідали за аграрний сектор, були реорганізовані.

У деяких районах вводяться посади відповідальних за розвиток АПК, але в низці районів це питання ще не вирішили.
«Нам необхідно налагодити зв’язок між державою та сільгосппідприємствами. Для цього маємо виробити новий алгоритм роботи», - сказав Олександр Нездюр.
Він попросив представників РДА розглянути можливість включити до штату спеціалістів з АПК та налагодити обмін інформацією між громадами та Департаментом АПР.

Також під час наради зупинилися на деяких змінах, пов’язаних із земельною реформою. Зокрема, вона передбачає передачу земель державної власності за межами населених пунктів у комунальну власність територіальних громад. Держгеокадастр планують позбавити контролювальних функцій, які візьмуть на себе органи місцевого самоврядування, Держекоінспекція та обласна державна адміністрація.

Крім того, учасники наради обговорили питання інвентаризації сільськогосподарських земель та земель під лісосмугами. Ця робота має бути завершена до кінця року.


Джерело : kharkivoda.gov.ua


Дата публікації: 31.01.2020 | Перегляди. 148 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Україна увійшла у другий етап послаблення карантинних обмежень. З 25 травня дозволено поновити роботу дитячих садків із дотриманням низки санітарних вимог.  Рішення про відкриття дошкільних закладів кожна область має ухвалювати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації.  Згідно із постановою уряду, до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин, і в ...
25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...