Нове життя У ХОДА відбувається засідання виїзного комітету Верховної Ради України
:

У ХОДА відбувається засідання виїзного комітету Верховної Ради України


Поділитися в соц.мережах.Головними темами засідання Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики стало обговорення податкової та митної реформ.

Захід відбувається під керівництвом голови комітету Данила Гетманцева та за участі заступника голови ХОДА Олександра Скакуна.

На початку заходу Данило Гетманцев зазначив, що питання, які обговорюються на комітеті, не відносяться виключно до Харківської області, а стосуються всієї України.
«Сьогодні на прикладі Харківської області ми будемо вивчати реформу податкової та реформу митниці, - сказав Данило Гетманцев. - Ще минулого року була запущена нова митниця і нова податкова, й від того, яким чином йде ця реформа, залежать і надходження до державного бюджету, і виконання наших соціальних зобов’язань».
За його словами, за результатами виїзного засідання напрацюють рекомендації щодо змін до законодавства.

Також під час заходу обговорять виконання митними органами плану надходжень платежів до Державного бюджету України, шляхи вдосконалення реформування Державної податкової служби України та статус податкової поліції та шляхи її реформування.


Джерело : kharkivoda.gov.ua


Дата публікації: 13.03.2020 | Перегляди. 78 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...