Нове життя У Харкові підіб’ють проміжкові підсумки пілотної сертифікації вчителів
:

У Харкові підіб’ють проміжкові підсумки пілотної сертифікації вчителів


Поділитися в соц.мережах.5 лютого о 14:00 у Харківській академії неперервної освіти (вул. Пушкінська, 24) відбудеться круглий стіл «Сертифікація – крок до професійної досконалості».

Захід проводять Департамент науки та освіти ХОДА, Управління Державної служби якості освіти в Харківській області та Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти. Участь у круглому столі візьмуть експерти цих установ, а також вчителі початкових класів, які успішно пройшли сертифікацію у 2019 році.
«Пілотна сертифікація вчителів початкових класів триває впродовж 2019 – 2021 років. Минулого року успішно пройшли сертифікацію 705 педагогів України, з них 35 – учителі Харківської області», - повідомили в Управлінні Державної служби якості освіти в Харківській області.
Учасників сертифікації - 2020 реєстрували з 15 по 31 січня. Усього участь у ній вирішили взяти майже 2000 педагогів, серед яких - 108 учителів початкових класів Харківської області.
«Сертифікація вчителів має на меті виявлення та заохочення педагогічних працівників з високим рівнем педагогічної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання та новими освітніми технологіями. А також сприяють їх поширенню, - відзначають в Управлінні Державної служби якості освіти в Харківській області. - Успішне проходження сертифікації дозволяє отримувати надбавку в 20% до заробітної плати і може зараховуватись як проходження педагогом чергової (позачергової) атестації. Сертифікат дійсний три роки».

Сертифікація – 2020 відбудеться за оновленим порядком:

- І етап – незалежне тестування;

- ІІ – самооцінювання власної педагогічної майстерності;

- ІІІ – вивчення експертами практичного досвіду роботи учасників сертифікації.


Джерело : kharkivoda.gov.ua


Дата публікації: 05.02.2020 | Перегляди. 155 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...