Нове життя У Харкові обговорили зміни до Конституції України
:

У Харкові обговорили зміни до Конституції України


Поділитися в соц.мережах.Публічне громадське обговорення пропозицій щодо внесення змін до Конституції в частині децентралізації влади «Конституційне забезпечення децентралізації в Україні – 2020» відбулося 29 лютого.

У заході, що відбувся в стінах НЮУ ім. Я.Мудрого, взяли участь представники Міністерства розвитку громад і територій України, а також керівництво органів державної влади й місцевого самоврядування та експерти Харківської, Сумської та Полтавської областей.

Заступник голови ХОДА Тарас Пастух зауважив, що місце проведення публічних обговорень було обрано не випадково.
«Харківська правова юридична школа відома всій Україні, й нам приємно, що сьогодні цей базовий захід проходить у Харкові, саме в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого», - сказав Тарас Пастух.
Він відзначив, що протягом дня учасники заходу мають можливість подискутувати та внести свої пропозиції щодо змін до Основного Закону.
«Сьогодні ми можемо подискутувати та прийти до тих певних спільних рішень, які буквально найближчим часом будуть внесені у вигляді законопроєкту щодо змін до нашого Основного Закону, - сказав Тарас Пастух. – Це, відповідно, дозволило б під час виборів перезапустити систему - не просто змінивши людей, а саме перезапустити систему органів місцевого самоврядування та державної влади на базу нових принципів».
Генеральний директор Директорату з питань місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою Міністерства розвитку громад та територій України Сергій Шаршов відзначив, що саме з Харкова розпочиналась концепція реформи місцевого самоврядування.
«Символічно, що в Харкові цей процес відбувається, тому що буквально 6 років тому був організований круглий стіл щодо обговорення концепції реформи місцевого самоврядування, й це відбувалося саме в Харкові, - сказав Сергій Шаршов. - Саме тому добре, що в Харкові розпочався процес консультування про внесення змін до Конституції України, адже ми маємо дуже добрий успіх по реалізації реформи місцевого самоврядування та напрацьовані концепції реформування».
Довідка. Проведення циклу інклюзивних публічних консультацій щодо змін до Конституції України в частині децентралізації (проєкт Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» (реєстр. № 2598 від 13 грудня 2019 року) започатковано Офісом Президента України спільно з Міністерством розвитку громад та територій України та Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.


Джерело : kharkivoda.gov.ua


Дата публікації: 02.03.2020 | Перегляди. 75 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...