Нове життя У 2020 році 108 харківських вчителів початкових класів пройдуть сертифікацію
:

У 2020 році 108 харківських вчителів початкових класів пройдуть сертифікацію


Поділитися в соц.мережах.Реєстрація на участь у пілотному проєкті Українського центру оцінювання якості освіти завершилась 31 січня.

Підсумки тогорічного оцінювання вчителів початкових класів та зміни у сертифікації - 2020 обговорили під час круглого столу 5 лютого.

За інформацією начальниці управління Державної служби якості освіти у Харківській області Світлани Вольянської, минулого року успішно пройшли сертифікацію 35 вчителів з Харківської області.
«Цього року до участі з Харківської області зареєструвалися 108 вчителів початкових класів, і це максимальна кількість, адже проєкт - пілотний. З усієї України можуть обрати лише 2000 учасників», - зазначила Світлана Вольянська.
За її словами, цього року процедура проходження змінилася.
«Минулого року вчителі одразу проходили оцінювання компетентності, а в кінці - тестування, а в цьому році перший етап – проходження незалежного оцінювання», - повідомила Світлана Вольянська.
Довідка. Участь у сертифікації є абсолютно добровільною та спрямована на виявлення та стимулювання педагогічних працівників з високим рівнем професійної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.


Джерело : kharkivoda.gov.ua


Дата публікації: 07.02.2020 | Перегляди. 153 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Україна увійшла у другий етап послаблення карантинних обмежень. З 25 травня дозволено поновити роботу дитячих садків із дотриманням низки санітарних вимог.  Рішення про відкриття дошкільних закладів кожна область має ухвалювати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації.  Згідно із постановою уряду, до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин, і в ...
25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...