Нове життя Стартував конкурс проєктів навчально-практичних центрів для закладів профосвіти
:

Стартував конкурс проєктів навчально-практичних центрів для закладів профосвіти


Поділитися в соц.мережах.Між тими, що пройдуть відбір, розподілять 259 млн, які уряд спрямував на облаштування центрів у 2020 році.

Лист із роз’ясненням процедури конкурсу, формою заявки та контактами вже розісланий місцевим управлінням освіти.
«Ми вперше отримали від уряду таку серйозну підтримку на навчально-практичні центри та хочемо витратити ці кошти ефективно. Саме тому їх отримають тільки ті заклади, які навчають щонайменше 400 учнів, мають цілісне бачення, як використати ресурси центру з максимальною користю і покращити у такий спосіб рівень підготовки. Зараз керівники закладів та місцева влада можуть доопрацьовувати свої проєктні заявки та подаватися на прозорий конкурс. Це реальна можливість покращити якість освіти у найбільш потужних та спроможних закладах», – зазначила Міністерка освіти і науки Ганна Новосад.
Податися на конкурс можна впродовж місяця – до 12 березня 2020 року – надіславши пакет документів за адресою: 01601 місто Київ, бульвар Шевченка, 16 (директорат професійної освіти). Далі ще місяць конкурсна комісія, яку очолить профільний заступник міністерки Петро Коржевський, вивчатиме подані заявки і відбиратиме переможців. Докладний перелік інформації, яку має містити заявка, є тут. 

Питання щодо умов участі у конкурсі можна поставити до державного експерта директорату профосвіти МОН Сергія Коваленка за телефоном: (044) 287-82-74 або на електронну пошту kovalenko@mon.gov.ua.

Податися можуть усі заклади профосвіти, незалежно від того, чи є вже в закладі навчально-практичний центр, чи ні.

Закупівля обладнання відбуватиметься на умовах співфінансування:

- не більш ніж 70% коштів оплачується коштом субвенції, а не менш як 30% - за кошти місцевих бюджетів;

- не більш ніж 20% від загального розміру субвенції можна використати на капітальний ремонт.

На Урядовому порталі звертають увагу, що цього року МОН не обмежує заклади переліком професій, за якими можна відкрити навчально-практичний центр. Вони разом з місцевою владою можуть самостійно визначити, яких фахівців бракує регіональному ринку праці і відкрити центр за цією професією.


Джерело : kharkivoda.gov.ua


Дата публікації: 25.02.2020 | Перегляди. 92 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...