Нове життя Скільки чиновників скоротять в райдержадміністраціях на Харківщині
:

Скільки чиновників скоротять в райдержадміністраціях на Харківщині


Поділитися в соц.мережах.Найбільше звільнень очікується в Харківському, Балаклійському та Дергачівському районах.

Згідно з розпорядженням голови ХОДА № 585 гранична чисельність працівників у районних державних адміністраціях не повинна перевищувати 2063 співробітники. Якщо ці дані порівняти з попереднім розпорядженням – під скорочення потрапляє 921 чиновник.
«У цілому скорочення відбувається на 50 % в апаратах РДА та на 25 % – у структурних підрозділах. Найменше скорочення торкнулися відділів соцзахисту і служб у справах дітей – там, по суті, скорочували тільки вакансії, якщо такі були», – зазначили «СК» у прес-службі Харківської облдержадміністрації.
Більш за все скоротиться штат Харківської РДА – 65 працівників. Слідом ідуть Балаклійська РДА, де скороченню підлягає 60 чиновників, та Дергачівська РДА – 50 працівників. У всіх інших районах картина звільнення така: Барвінківська РДА – 31 працівник, Близнюківська – 29, Богодухівська – 36, Борівська – 29, Валківська – 33, Вовчанська – 42, Великобурлуцька – 31, Дворічанська – 26, Зачепилівська – 26, Зміївська – 43, Золочівська – 33, Ізюмська – 32, Кегичівська – 27, Красноградська – 35, Краснокутська – 31, Куп’янська – 30, Лозівська – 31, Нововодолазька –31, Первомайська – 29, Печенізька – 20, Сахновщинська – 28, Чугуївська – 45, Шевченківська – 27.

Цікаво, що в Коломацькому районі, який об’єднав усі населені пункти в єдину Коломацьку ОТГ, у РДА залишаються працювати 46 чиновників, під скорочення попадає 21 працівник.
– Наразі питання вивільнення працівників районних державних адміністрацій є дуже актуальним. Харківська обласна служба зайнятості здійснює супровід вивільнюваних працівників і пропонує кожному з них індивідуальний підхід у сприянні працевлаштуванню, – зазначив під час регіонального інформаційного аудіосемінару для роботодавців директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.
За даними Харківського обласного центру зайнятості, під скорочення підпадають наступні професії (посади): спеціаліст державної служби (місцевого самоврядування), керівник структурного підрозділу – головний спеціаліст, завідувач сектора, інспектор, фахівець, начальник відділу, заступник начальника відділу, начальник управління, керівник структурного підрозділу – головний спеціаліст, завідувач сектора апарату, спеціаліст-бухгалтер та інші.
– До центрів зайнятості Харківщини звернулись 15 осіб (що підпадають під скорочення), з них 11 було працевлаштовано за сприяння служби зайнятості. На сьогодні зареєстровані в службі зайнятості та мають статус безробітного 4 особи, – прокоментував «СК» ситуацію заступник директора Харківського обласного центру зайнятості Анатолій Толстих.
Так, у Коломацькому районі було працевлаштовано одну вивільнену чиновницю. Наталя Долгій стала першою претенденткою на вакантну посаду в Коломацькій районній філії ХОЦЗ, вона тривалий час працювала в Службі у справах дітей Коломацької райдержадміністрації та підпала під скорочення. Жінка успішно пройшла співбесіду з директором Харківського обласного центру зайнятості і, незважаючи на те, що дата вивільнення запланована на кінець січня 2020 року, була працевлаштована до Коломацької районної філії Харківського обласного центру зайнятості.

За словами Анатолія Толстих, станом на 3 січня 2020 року 79 працівників РДА дали згоду на проходження професійного навчання за різноманітними напрямами, 81 особа виявила бажання започаткувати власну справу.


Джерело : slk.kh.ua
Фото : tsn.uaДата публікації: 09.01.2020 | Перегляди. 230 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...