Нове життя Просимо роботодавців перевести у дистанційний режим роботи тих, хто може працювати вдома. Олексій Кучер
:

Просимо роботодавців перевести у дистанційний режим роботи тих, хто може працювати вдома. Олексій Кучер


Поділитися в соц.мережах.Голова ХОДА повідомив про карантинні заходи, які будуть введені в Харківській області 17 та 18 березня.Олексій Кучер відзначив, що під час засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Харківській області була затверджена низка заходів на виконання рішень центральних органів влади.
«Ми збиралися за наслідками засідання Всеукраїнської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки. Також вчора після звернення Президента України, в якому він надав відповідні вказівки, відбулося засідання уряду. Урядом були прийняті зміни до постанови від 11 березня 2020 року, які істотним чином впливають на життєдіяльність як в Україні, так і, відповідно, в Харківському регіоні. Ми врахували всі положення, які були прийняті Кабінетом Міністрів України», - повідомив голова ХОДА.
Зокрема, з 00:01 17 березня до 3 квітня в області заборонено проведення всіх масових, культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Також забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. А саме: закладів громадського харчування, ресторанів, кафе тощо, торговельно-розважальних центрів та інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного та побутового обслуговування населення. Виключенням є торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами зв’язку, а також провадження банківської та страхової діяльності. Закладам громадського харчування дозволили готувати їжу та доставляти її за замовленнями – за умови, що персонал буде забезпечений засобами індивідуального захисту.

З 12:00 18 березня припиняються регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні. Виключенням є перевезення людей легковими авто, автобусами та електричним громадським транспортом (до 10 пасажирів у салоні). З цього ж часу зупиняються пасажирські перевезення (як у межах країни, так і приміські). Робота Харківського метрополітену має бути зупинена з 17 березня до 3 квітня.
«Окремо хочу звернутися до роботодавців. Ми просимо перевести в дистанційний режим усіх тих, хто може працювати вдома, щоб якомога менше людей переміщалось, - звернувся Олексій Кучер. - Ми маємо нетипову ситуацію. Тому ми повинні розуміти, що певні дії та певна відповідальність лежить на кожному з нас, на кожному громадянині, який відповідає як за себе, так і за своїх дітей і членів своєї родини».
Під час брифінгу також повідомили про призупинення всіх вильотів з Міжнародного аеропорту «Харків».
«Від сьогодні зупинені всі регулярні міжнародні рейси в усіх аеропортах України, - повідомив комерційний директор аеропорту «Харків» Владислав Ільїн. - Винятком є рейси, які продовжують виконувати авіакомпанії з метою доставлення наших громадян з-за кордону. Основна маса рейсів, які здійснюються в нашому аеропорту, - це рейси з Єгипту. Від завтра з 12 години так само забороняються всі внутрішні рейси».

Джерело : kharkivoda.gov.ua


Дата публікації: 18.03.2020 | Перегляди. 72 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Україна увійшла у другий етап послаблення карантинних обмежень. З 25 травня дозволено поновити роботу дитячих садків із дотриманням низки санітарних вимог.  Рішення про відкриття дошкільних закладів кожна область має ухвалювати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації.  Згідно із постановою уряду, до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин, і в ...
25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...