Нове життя Новини Харківщини
:

Новини Харківщини


Поділитися в соц.мережах.Про це розповів заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Тарас Пастух під час брифінгу 12 січня.«Зараз в області виділено для надання допомоги пацієнтам з ковідною інфекцією 4776 ліжок, з яких 1639 на сьогодні залучено до надання медичної допомоги пацієнтам, - розповів Тарас Пастух. - Харківська область - одна з двох в Україні, яка на 100% забезпечила кожне ліжко подачею кисню».За словами заступника голови Харківської обласної державної адміністрації, медичні заклади, які залучено до надання допомоги пацієнтам з COVID-19, готові до можливого збільшення кількості пацієнтів через святкові дні.

Дата публікації: 13.01.2021 | Перегляди. 32 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

На мітинги вийшли мешканці 18 міст і сіл регіону, в тому числі – в Харкові.Заходи проти підвищення тарифів пройшли у Харкові та Балаклійському, Харківському, Зміївському, Вовчанському,  Нововодолазькому, Чугуївському, Дергачівському, Лозівському, Богодухівському, Ізюмському, Золочівському, Валківському і Барвінківському районах.Так, близько 50 мешканців Балаклеї перекрили рух транспорту на пішохідному переході в районі перехрестя вулиць Центральної та Соборної.У місті Люботин на площі Соборній майже 150 учасників акції підписали петицію проти підвищення тарифів. Також 15 місцевих мешканців майже пів години перекривали рух транспорту по  пішохідному переходу на трасі «Київ – Харків – Довжанський».

Дата публікації: 12.01.2021 | Перегляди. 37 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Усі проблемні питання щодо зарплат у 2021 році на Харківщині були вирішені на сесії облради наприкінці 2020 року. Про це розказав голова облради Артур Товмасян в інтерв'ю харківській журналістці Євгенії Кутновій пише «СЛОБІДСЬКИЙ КРАЙ» Як повідомив голова Харківської облради Артур Товмасян, на сесії 24 грудня 2020 року депутати ухвалили соціальний бюджет області на 2021-й рік. У ньому були закладені захищені статті.– Також проголосували за виплату компенсацій погорільцям із Дворічанського району (близько 2,5 мільйона гривень), і цю допомогу постраждалі отримали ще в 2020 році, – додав Артур Товмасян. – Крім того, було ухвалено рішення про виділення 5 мільйонів на виплату заборгованості закладам культури. Оскільки минулого року через пандемію 

Дата публікації: 12.01.2021 | Перегляди. 31 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Загальна сума невиплаченої заробітної плати на 1 грудня 2020 р. становила 582,8 млн.грн і упродовж листопада 2020 р. зменшилась на 125,0 тис. грн.Обсяг боргу на початок грудня 2020 р. складав 10,1% від фонду оплати праці, нарахованого за листопад 2020 р.Заборгованість перед працівниками економічно активних підприємств упродовж листопада п.р. зменшилась на 28,3 млн.грн і на 1 грудня 2020 р. становила 257,5 млн.грн.За даними ГУ статистики, основна частина невиплаченої заробітної плати (73,4%) припадала на підприємства промисловості.Найбільший розмір заборгованості із виплати заробітної плати зберігався:

Дата публікації: 06.01.2021 | Перегляди. 42 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян, голова обласної державної адміністрації Айна Тимчук та Міністр внутрішніх справ  України Арсен Аваков зустрілись сьогодні із керівниками закладів охорони здоров’я Харкова та області, в яких лікують хворих на коронавірусну хворобу. Днями до усіх опорних медзакладів регіону доставлені концентратори і тепер усі ліжка забезпечені доступом до кисню.«Сьогодні ми усі сподіваємось на якнайшвидше застосування вакцини. Найімовірніше, Україна в якості основної користуватиметься  вакциною Британського виробництва AstraZeneca. Однак, будуть також препарати й інших виробників. В першу чергу мають бути вакциновані медики, потім інші групи ризику.

Дата публікації: 06.01.2021 | Перегляди. 48 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Чергове засідання робочої групи відбулось 28 грудня.Засідання робочої групи для напрацювання пропозицій щодо вирішення проблемних питань діяльності представників малого та мікробізнесу відбулось за участі представників Головного управління Державної податкової служби у Харківській області.Разом з податківцями учасники робочої групи напрацювали пропозиції до законодавства щодо підприємницької діяльності, які буде спрямовано до Офісу Президента України та до Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва.Нагадаємо, розпорядження про створення робочої групи для напрацювання пропозицій щодо вирішення проблемних питань діяльності представників малого та мікробізнесу 21 грудня підписала голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук.

Дата публікації: 29.12.2020 | Перегляди. 52 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

С Т О Р І Н К И: 1 ... «« ... 2 3 45 6 7 8 ... »» ... 11

ВСЬОГО НОВИН: 65

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД20.11.2020 | Перегляди. 243 | Категорiя: Культура

Такий пост є на сторінці Людмили Каменєвої, яка працює завідувачкою Уплатнівської бібліотеки: " В ЦЬОМУ РОЦІ ЮВІЛЯРИ- УПЛАТНІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ 70 років та УПЛАТНІВСЬКИЙ СБК- 50років!!!Нам продовжують надходити подарунки. Від Музичного проєкту ДОБРА ХАТА отримали диски і буклети з народними піснями нашої ХАРКІВЩИНИ.20 листопада – Всесвітній день дитини.Метою ...
14.11.2020 | Перегляди. 258 | Категорiя: Культура

Слід зазначити, що 12-річна Настя є провідним домристом школи. Вона входить до складу  учасників оркестру народних інстурменітв, який неодноразово виборював призові місця у різноманітних музичних конкурсах і фестивалях як обласного, так і міжнародного рівнів. Дівчинка і сама неодноразово показувала свою майстерність на заходах високого рівня.То разом із викладачем ...