Нове життя Новини Харківщини
:

Новини Харківщини


Поділитися в соц.мережах.Про це під час брифінгу розповів заступник директора Департаменту охорони здоров’я Харківської ОДА Геннадій Бондарчук.«Вакцинація від COVID-19 проводитиметься в Україні у п’ять хвиль. Під час першої хвилі будуть вакциновані медичні працівники опорних лікарень, працівники поліції та військовослужбовці, які несуть службу в ООС. Уже сформовані мобільні бригади, розроблений план проведення цих заходів, очікуємо тільки постачання вакцини і наказу від МОЗ», - сказав Геннадій Бондарчук.Він також додав, що мобільні бригади, які будуть вакцинувати медичних працівників та всіх, хто підлягає вакцинації, сформовані у кожному районі області на базі обласних лікарень і центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Дата публікації: 27.01.2021 | Перегляди. 36 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

80 школярів Миколаївського ліцею в Харківській області продовжують навчатися дистанційно після закінчення локдауну.Як повідомили в Лозівській міськраді, рішенням Харківського окружного адміністративного суду будівлю навчального закладу заборонили використовувати для освітнього процесу. Лозівський районний відділ Державної служби з надзвичайних ситуацій під час перевірки закладу виявив порушення техногенної та пожежної безпеки. Тому ДСНСники звернулися до суду, щоб їх усунули.25 січня в мерії відбулася нарада з цього питання.  Аби учні повернулися за парти в офлайн режимі, необхідно встановити блискавкозахист та обладнати водні резервуари для гасіння пожеж. Усі інші зауваження рятувальників освітяни вже виправили.

Дата публікації: 26.01.2021 | Перегляди. 24 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Розпочато прийом конкурсних заявок на обласний конкурс проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє». Для більш якісної підготовки проєктних заявок Харківська обласна рада організувала низку навчальних онлайн-семінарів.Сьогодні розглянули аспекти, на які варто звернути увагу при підготовці проєктів учасників, враховуючи зміну парадигми конкурсу та переформатування від об’єктного до проєктного підходу. «Враховуючи новий адміністративно-територіальний устрій, обласна рада внесла зміни до положення конкурсу, зробивши акцент на більш масштабних проєктах, які стосуватимуться переважно соціально-економічного розвитку територіальних громад. Деякі громади вже мають приклади дієвого співробітництва. 
Дата публікації: 26.01.2021 | Перегляди. 27 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Сьогодні в Харкові оголошено траур з приводу пожежі у пансіонаті для літних людей.Власника, орендаря і адміністратора нелегального пансіонату для стареньких, в якому учора, 21 січня, сталася масштабна пожежа, затримано. Проти них відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270 КК України "Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки". Як повідомили в Харківській обласній прокуратурі, за місцем мешкання затриманих та інших осіб, що причетні до роботи вказаної установи проводяться невідкладні слідчі дії. Встановлюється місцезнаходження інших осіб причетних до роботи будинку для літніх людей.

Дата публікації: 22.01.2021 | Перегляди. 30 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Страшна трагедія у Харкові. Через пожежу в будинку для літніх людей є загиблі та потерпілі. За попередніми даними, на момент початку пожежі в будинку перебувало 33 літні людини. Наразі вже відомо про 15 загиблих і 5 постраждалих. Ми всі молимося, щоб не було більше.Знаю, що рятувальники з перших хвилин перебувають на місці та гасять пожежу. Доручаю Кабінету міністрів негайно розібратися в ситуації. Терміново створити Державну комісію під головуванням Міністра розвитку громад та територій для з’ясування причин цієї трагедії та напрацювання механізмів запобігання подібним надзвичайним ситуаціям у майбутньому.

Дата публікації: 22.01.2021 | Перегляди. 29 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Під час інтерв’ю «Слобідському краю» голова Харківської обласної ради Артур Товмасян підкреслив, що усі ініціативи та напрацювання, які реалізовувалися обласною радою в минулому та мали позитивні результати і хороший відгук у громадах, будуть обов’язково продовжені.«За підтримки Європейського Союзу в області реалізується проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді». Набутий досвід та навички покладено в основу обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді», що стартує у 2021 році, – повідомив голова облради.Чи потрібно доводити, наскільки гостро стоїть питання розвитку медицини на селі? Особливо у нинішніх умовах епідемії коронавірусу. Серед нових повноважень, які отримують громади через децентралізацію, є надання 

Дата публікації: 20.01.2021 | Перегляди. 26 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

С Т О Р І Н К И: 1 23 4 5 6 ... »» ... 11

ВСЬОГО НОВИН: 65

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД20.11.2020 | Перегляди. 243 | Категорiя: Культура

Такий пост є на сторінці Людмили Каменєвої, яка працює завідувачкою Уплатнівської бібліотеки: " В ЦЬОМУ РОЦІ ЮВІЛЯРИ- УПЛАТНІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ 70 років та УПЛАТНІВСЬКИЙ СБК- 50років!!!Нам продовжують надходити подарунки. Від Музичного проєкту ДОБРА ХАТА отримали диски і буклети з народними піснями нашої ХАРКІВЩИНИ.20 листопада – Всесвітній день дитини.Метою ...
14.11.2020 | Перегляди. 258 | Категорiя: Культура

Слід зазначити, що 12-річна Настя є провідним домристом школи. Вона входить до складу  учасників оркестру народних інстурменітв, який неодноразово виборював призові місця у різноманітних музичних конкурсах і фестивалях як обласного, так і міжнародного рівнів. Дівчинка і сама неодноразово показувала свою майстерність на заходах високого рівня.То разом із викладачем ...