Нове життя Новини Харківщини
:

Новини Харківщини


Поділитися в соц.мережах.Навчальний семінар-практикум, присвячений цій темі, відбувся в ХОДА 7 лютого.У заході взяли участь представники депутатського корпусу, міські голови міст обласного значення, керівники сіл та селищ, а також представники місцевих рад, які опікуються питаннями проведення виборів.
Відкриваючи захід, заступник голови ХОДА Михайло Черняк підкреслив, що усім учасникам виборчого процесу слід глибоко ознайомитися зі змінами, які відбуваються у законодавчому полі, та фахово виконувати свої функціональні обов’язки.«Слід підготувати відповідні кадри для роботи на місцях, у комісіях, виборчих округах й провести кампанію на території нашої області прозоро та ефективно, - підкреслив заступник голови ХОДА. - 

Дата публікації: 08.02.2020 | Перегляди. 147 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Реєстрація на участь у пілотному проєкті Українського центру оцінювання якості освіти завершилась 31 січня.Підсумки тогорічного оцінювання вчителів початкових класів та зміни у сертифікації - 2020 обговорили під час круглого столу 5 лютого. За інформацією начальниці управління Державної служби якості освіти у Харківській області Світлани Вольянської, минулого року успішно пройшли сертифікацію 35 вчителів з Харківської області.«Цього року до участі з Харківської області зареєструвалися 108 вчителів початкових класів, і це максимальна кількість, адже проєкт - пілотний. З усієї України можуть обрати лише 2000 учасників», - зазначила Світлана Вольянська.

Дата публікації: 07.02.2020 | Перегляди. 152 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Про різке погіршення погодних умов попередили під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось під головуванням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.«5-6 лютого в центральних та східних областях - опади у вигляді дощу з переходами в мокрий сніг та сніг і поривами вітру в 15-20 м/с, хуртовини. 5 лютого та вночі 6 лютого – сильний сніг, налипання мокрого снігу», - навів дані прогнозу директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.Синоптики прогнозують, що в середньому сніговий покрив у області становитиме 10-20 см, а на півдні Харківщини може сягнути 50 см. Крім того, з 7 лютого почнеться різке пониження температури – до 16 градусів морозу.

Дата публікації: 05.02.2020 | Перегляди. 151 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

5 лютого о 14:00 у Харківській академії неперервної освіти (вул. Пушкінська, 24) відбудеться круглий стіл «Сертифікація – крок до професійної досконалості».Захід проводять Департамент науки та освіти ХОДА, Управління Державної служби якості освіти в Харківській області та Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти. Участь у круглому столі візьмуть експерти цих установ, а також вчителі початкових класів, які успішно пройшли сертифікацію у 2019 році.
«Пілотна сертифікація вчителів початкових класів триває впродовж 2019 – 2021 років. Минулого року успішно пройшли сертифікацію 705 педагогів України, з них 35 – учителі Харківської області», - повідомили в Управлінні Державної служби якості освіти в Харківській області.

Дата публікації: 05.02.2020 | Перегляди. 149 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Засідання Міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Харківської області відбулось 31 січня під головуванням Олексія Кучера.На початку заходу голова ХОДА відзначив, що Перспективний план формування територій громад розробили ще в 2015 році. Тоді його схвалила обласна рада та затвердив Кабінет Міністрів України. Протягом 2016 - 2019 років до документа вносили зміни, що були пов’язані з утворенням ОТГ поза перспективним планом.17 грудня 2019 року в Києві відбулась консультативна зустріч з представниками Мінрегіону, профільного комітету Верховної Ради України, де експерти обговорили пропозиції щодо внесення змін до перспективного плану.

Дата публікації: 01.02.2020 | Перегляди. 152 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

На Харківщині проводять профілактичні заходи, аби не допустити заносу та розповсюдження коронавірусу 2019-nCoV з Китаю.
«Керівництво держави опікується проблемою коронавірусу, який зараз розповсюджується по всьому світу. Всесвітня організація охорони здоров’я повідомила, що це надзвичайна ситуація. 29 січня у нас відбулось засідання обласної комісії, на якому прийняли рішення виділити додаткові кошти для організації в регіоні всіх необхідних заходів і підготовки медичних закладів для прийому громадян – у разі, якщо виникне така потреба», - відзначив Олексій Кучер.

Дата публікації: 01.02.2020 | Перегляди. 164 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

С Т О Р І Н К И: 1 ... «« ... 7 8 910 11 12 13

ВСЬОГО НОВИН: 74

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...