Нове життя Олексій Кучер перевірив, як готують інфекційні лікарні до можливого прийому хворих з коронавірусом
:

Олексій Кучер перевірив, як готують інфекційні лікарні до можливого прийому хворих з коронавірусом


Поділитися в соц.мережах.На Харківщині проводять профілактичні заходи, аби не допустити заносу та розповсюдження коронавірусу 2019-nCoV з Китаю.
«Керівництво держави опікується проблемою коронавірусу, який зараз розповсюджується по всьому світу. Всесвітня організація охорони здоров’я повідомила, що це надзвичайна ситуація. 29 січня у нас відбулось засідання обласної комісії, на якому прийняли рішення виділити додаткові кошти для організації в регіоні всіх необхідних заходів і підготовки медичних закладів для прийому громадян – у разі, якщо виникне така потреба», - відзначив Олексій Кучер.
За інформацією голови ХОДА, загалом на превентивні заходи в області спрямовують близько 0,5 млн грн. Цим коштом для двох інфекційних лікарень – дитячої та дорослої - закупають додаткові медичні препарати, діагностичний матеріал, засоби індивідуального захисту тощо.
«Закупаємо, в першу чергу, засоби для захисту медичних працівників (костюми, маски), а також ліки – антибактеріальні та противірусні препарати. Отримаємо 200 масок-респіраторів, декілька тисяч звичайних масок, понад 1000 рукавичок тощо», - розповів директор КНП «Харківська обласна клінічна інфекційна лікарня» Павло Нартов.
За його інформацією, в закладі підготовлені 15 боксованих палат та є 4 бокси реанімації, де одночасно можуть надавати допомогу 8 важким хворим.

Директор обласної дитячої інфекційної лікарні Дмитро Кухар відзначив, що заклад також отримає матеріали для індивідуального захисту, необхідне обладнання та ліки. Крім того, закупають додатковий діагностичний матеріал, за допомогою якого в ПЦР-лабораторії закладу можливо діагностувати коронавірус.
«Лабораторний діагностикум для виділення грипу в нас є – запас на приблизно 200 осіб. Також у 2019 році ми отримали з Центру грипу з Києва АмпліСенс на 50 досліджень по коронавірусу. Він не визначає окремі типи вірусу, але нам важливо на початку визначити в цілому: чи є коронавірус, чи ні», - розповів Дмитро Кухар.
Разом із профільним заступником Михайлом Черняком та керівництвом Департаменту охорони здоров'я ХОДА Олексій Кучер оглянув стан боксованих палат та ПЦР-лабораторію в інфекційних лікарнях. Заступник голови ХОДА запевнив керівника області в тому, що на даний момент профілактичні заходи в регіоні проводяться в необхідному обсязі.
«Ми забезпечені ліками, захисними засобами, готові стовідсотково», - сказав Михайло Черняк.


Джерело : kharkivoda.gov.ua


Дата публікації: 01.02.2020 | Перегляди. 171 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...