Нове життя Олексій Кучер дав старт реальній розробці Стратегії розвитку області на період до 2027 року
:

Олексій Кучер дав старт реальній розробці Стратегії розвитку області на період до 2027 року


Поділитися в соц.мережах.Голова ХОДА доручив профільним фахівцям працювати в «турборежимі» та створити дієвий документ у найкоротші строки.

Це питання обговорювали 14 січня під час спільного засідання керівного комітету та робочої групи з розробки Стратегії розвитку Харківської області на період 2021 – 2027 років та Плану заходів на 2021 – 2023 роки.
«Ми всі знаємо, наскільки важлива ця стратегія. Це фактично дорожня карта нашого регіону. Багато чого від неї залежить. Усі мають розуміти, що в наступному, 2021 році, ми, якщо вчасно захистимо цю стратегію, можемо отримати близько півмільярда гривень від ДФРР. Якщо не захистимо, то ми ці гроші можемо загубити», - наголосив, розпочинаючи засідання, Олексій Кучер.
Офіційно займатися стратегією розпочали ще 28 лютого 2019 року – тоді старт процесу дала своїм рішенням Харківська обласна рада. Проте робочі групи, які напрацьовуватимуть документ, розпорядженням голови ХОДА затверджені не були. «Їх затвердив лише я зараз», - відзначив Олексій Кучер.

Він відзначив, що при цьому область подавала певну статистичну інформацію щодо розробки стратегії до Мінрегіону.
«Харківщина знаходилась на 5-му місці серед інших регіонів України. За день до мого призначення, була проведена певна аналітика, і наша область змістилася на 14-те місце. Реалії такі, що на сьогодні ми є передостанніми», - повідомив Олексій Кучер.
Він звернувся до всіх присутніх фахівців з проханням максимально включитися в процес.
«На цьому засіданні зібралися кращі у своєму напрямку фахівці - як у області, так і в країні. Для того, щоб встигнути розробити Стратегію, нам необхідно працювати не те, що в турборежимі, а в гіпертурборежимі», - зауважив керівник області.
Для розробки Стратегії розпорядженням голови ХОДА створена робоча група, до якої входять більше 200 фахівців, і керівний комітет, до якого увійшли 20 осіб. Усі залучені фахівці розподілені на 17 підгруп. За кожною підгрупою закріплений певний напрямок питань: децентралізації, освіти, охорони здоров’я, розвитку культури, ЖКГ, громадської безпеки, природокористування та екології, розвитку підприємництва та інституцій громадянського суспільства тощо.
«У мене велике бажання, щоб робота підгруп розпочалася вже завтра. Часу немає. При всіх негараздах, які є, я впевнений що наша стратегія буде однією з найкращих. Тому що над нею працюватимуть найкращі фахівці», - сказав Олексій Кучер.
Для того, щоб забезпечити інформаційний супровід процесів розробки Стратегії, вже створений web-сайт, який має адресу strategy.kharkiv.ua. На ньому можна знайти всі методичні матеріали щодо розробки документу. Там само будуть розміщуватися відеозаписи засідань керівного комітету, робочих груп, круглих столів, а також усі підсумкові документи.


Джерело : kharkivoda.gov.ua


Дата публікації: 15.01.2020 | Перегляди. 208 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...