Нове життя На Харківщині для боротьби з COVID-19 об'єдналися органи влади, місцеве самоврядування, нардепи та бізнес
:

На Харківщині для боротьби з COVID-19 об'єдналися органи влади, місцеве самоврядування, нардепи та бізнес


Поділитися в соц.мережах.24 березня в ХОДА відбулась спільна нарада за участі голови облдержадміністрації Олексія Кучера, голови облради Сергія Чернова, Харківського міського голови Геннадія Кернеса, президента групи DCH Олександра Ярославського та народних депутатів України.

Відкриваючи захід, керівник області наголосив, що всі присутні об’єдналися заради вирішення питань протидії поширенню COVID-19. Олексій Кучер відзначив, що окрім стану галузі охорони здоров’я, зараз постає велика кількість інших питань. Серед них – питання роботи підприємств та забезпечення сталої ситуації в економіці.
«Найважливіші складові економіки області – це сільське господарство та промисловість. Я хочу, щоб люди знали, що в цих напрямках у нас, не дивлячись ні на що, йде потужна робота. Учора відбулась нарада з керівниками районів, де була поставлена чітка задача контролювати процеси взаємодії з аграріями. Ми також неодноразово зверталися до бізнесу, підприємств та промисловості та говорили, що необхідно переводити якомога більше людей на дистанційну роботу. При цьому ми розуміємо, що дистанційною роботою деякі підприємства не можуть займатися. Тому керівники підприємств критичної інфраструктури, промисловості, соціально відповідального бізнесу взяли на себе відповідальність і зараз забезпечують підвезення працівників на роботу. Ми дякуємо їм за це», - сказав керівник області.
Під час заходу його учасники надали інформацію щодо проведених закупівель для галузі охорони здоров’я. Олексій Кучер відзначив, що 23 березня на Харківщину прибули два вантажі – з тестами на COVID-19, засобами індивідуального захисту тощо. Подробиці щодо вантажу навів Олександр Ярославський.
«Завдання Президента виконано, 2 мільйони сплачено. На них буде придбано 450 тисяч експрес-тестів для Харкова. Спасибі Джеку Ма – вчора в Україну прибуло 50 тисяч тестів. До Харкова потрапила достатня кількість. Тести, які прибули до Харкова - це «золотий стандарт». Таких тестів немає, навіть, у багатьох країн. Ми попросили Джека Ма замовити ще одну партію. Але тих тестів, які прибули до нас, абсолютно достатньо - на 3 місяці вистачить», - відзначив президент групи DCH.
Голова Харківської облради Сергій Чернов додав, що кошти для проведення закупівель необхідного для медичної галузі в обласному бюджеті є.
«Є 48,5 млн грн резервного фонду, є достатнє фінансування галузі охорони здоров’я. На сьогодні в разі необхідності - без проведення пленарних засідань - за погодженням з бюджетною комісією ми таку роботу будемо організовувати в онлайн-режимі: розпорядженням голови ХОДА будуть спрямовуватися відповідні кошти – на зарплату, на підтримку всіх лікарів та медичного персоналу, який буде залучений у боротьбі з COVID-19. Усі депутати обласної ради без виключення - на зв’язку, і ми спільно приймаємо рішення», - сказав Сергій Чернов.
Народний депутат, заступник керівника фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Павло Сушко відзначив:
«У боротьбі з пандемією стали єдиною командою Харківська міська рада, ХОДА, обласна рада, бізнес та команда народних депутатів України. Сьогодні кожен на своєму місці повинен самовіддано та відповідально виконувати свою роботу, шукати спільне рішення та допомагати один одному».

Джерело : kharkivoda.gov.ua


Дата публікації: 24.03.2020 | Перегляди. 43 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Україна увійшла у другий етап послаблення карантинних обмежень. З 25 травня дозволено поновити роботу дитячих садків із дотриманням низки санітарних вимог.  Рішення про відкриття дошкільних закладів кожна область має ухвалювати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації.  Згідно із постановою уряду, до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин, і в ...
25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...