Нове життя Мінрегіон уже розглядає Перспективний план формування спроможних громад Харківської області
:

Мінрегіон уже розглядає Перспективний план формування спроможних громад Харківської області


Поділитися в соц.мережах.Про це повідомив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час селекторної наради 18 лютого.

У нараді під головуванням прем’єр-міністра взяв участь голова ХОДА Олексій Кучер. Під час заходу розглянули низку питань.

Серед них – детінізація ринку пального; надання регіонами інформації про факти імовірного незаконного видобування корисних копалин; внесення ОДА проєктів перспективних планів спроможних територіальних громад та готовність до наступного етапу медичної реформи.Олексій Гончарук відзначив Харківську область серед лідерів у вирішенні більшості поставлених урядом завдань. Зокрема, наш регіон вчасно подав на затвердження Кабміну перспективний план формування спроможних громад.
«У Мінрегіоні, відповідно до доручень Кабінету міністрів, зараз опрацьовуються перспективні плани спроможних територіальних громад Житомирської, Київської та Харківської областей», - повідомив глава уряду.
Традиційно Харківщина – й серед лідерів за показниками готовності до впровадження наступного етапу медреформи, а саме - фінансування за програмою медичних гарантій. Голова ХОДА Олексій Кучер привернув увагу учасників селекторної наради до необхідності вчасно забезпечити комп’ютеризацію медичних закладів – там, де ці роботи ще не виконані.
«Я хотів би від Харківської міської ради отримати інформацію, тому що третина комп’ютерів необхідна буде саме для медичних закладів Харківської міської ради. Я хочу чітко розуміти, які в нас є проблеми», - сказав керівник області.
Представник Харківської міської ради запевнив, що переважна більшість комп’ютерів (близько 1600) буде поставлена в медичні заклади міста на початку березня. За інформацією Департаменту охорони здоров’я ХОДА, на найближчій сесії облради також планують виділити додаткове фінансування на закупівлю техніки до обласних медичних закладів.


Джерело : kharkivoda.gov.ua


Дата публікації: 19.02.2020 | Перегляди. 82 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

08.04.2020 | Перегляди. 3 | Категорiя: В Україні

Користувачі мобільного застосунку Дія зможуть отримувати push-повідомлення, що інформуватимуть їх про ситуацію, спричинену пандемією коронавірусу. Перші повідомлення стосуються умов карантину. Згодом користувачі отримуватимуть у форматі push-повідомлень новини про рішення Уряду, практичні рекомендації, як убезпечити себе від зараження, та інше. Ініціатива запущена з ...
08.04.2020 | Перегляди. 3 | Категорiя: В Україні

Понад 40 тисяч соціальних працівників, незважаючи на посилені карантинні заходи, продовжують працювати у посиленому режимі, та щоденно дбають про те, щоб в умовах карантину громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, сім’ї у складних життєвих обставинах отримували необхідні соціальні послуги.Понад 30 тисяч соціальних робітників обслуговують одиноких громадян ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД10.03.2020 | Перегляди. 57 | Категорiя: Культура

Останні дні зими були плідними для учасників танцювального клубу  Sky Hall. Адже 26 юних танцівників показували свою майстерність на паркеті Харкова у 30 категоріях. 
Так, Аліса Чупікова виборола 2 місце серед 15 учасників з Харкова, Дніпра, Лубнів, Новомосковська  тощо. На конкурсі були діти із Софіївки ,і Садового, Новоукраїнки і Близнюків, які хвилювалися, але дуже ...

07.03.2020 | Перегляди. 52 | Категорiя: Культура

За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського, його душею.Це по-справжньому світле ...