Нове життя Мінрегіон уже розглядає Перспективний план формування спроможних громад Харківської області
:

Мінрегіон уже розглядає Перспективний план формування спроможних громад Харківської області


Поділитися в соц.мережах.Про це повідомив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час селекторної наради 18 лютого.

У нараді під головуванням прем’єр-міністра взяв участь голова ХОДА Олексій Кучер. Під час заходу розглянули низку питань.

Серед них – детінізація ринку пального; надання регіонами інформації про факти імовірного незаконного видобування корисних копалин; внесення ОДА проєктів перспективних планів спроможних територіальних громад та готовність до наступного етапу медичної реформи.Олексій Гончарук відзначив Харківську область серед лідерів у вирішенні більшості поставлених урядом завдань. Зокрема, наш регіон вчасно подав на затвердження Кабміну перспективний план формування спроможних громад.
«У Мінрегіоні, відповідно до доручень Кабінету міністрів, зараз опрацьовуються перспективні плани спроможних територіальних громад Житомирської, Київської та Харківської областей», - повідомив глава уряду.
Традиційно Харківщина – й серед лідерів за показниками готовності до впровадження наступного етапу медреформи, а саме - фінансування за програмою медичних гарантій. Голова ХОДА Олексій Кучер привернув увагу учасників селекторної наради до необхідності вчасно забезпечити комп’ютеризацію медичних закладів – там, де ці роботи ще не виконані.
«Я хотів би від Харківської міської ради отримати інформацію, тому що третина комп’ютерів необхідна буде саме для медичних закладів Харківської міської ради. Я хочу чітко розуміти, які в нас є проблеми», - сказав керівник області.
Представник Харківської міської ради запевнив, що переважна більшість комп’ютерів (близько 1600) буде поставлена в медичні заклади міста на початку березня. За інформацією Департаменту охорони здоров’я ХОДА, на найближчій сесії облради також планують виділити додаткове фінансування на закупівлю техніки до обласних медичних закладів.


Джерело : kharkivoda.gov.ua


Дата публікації: 19.02.2020 | Перегляди. 156 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

11.07.2020 | Перегляди. 7 | Категорiя: В Україні

У Держгеокадастрі триває активна підготовка до старту ринку землі. Про це сьогодні заявив Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Роман Лещенко у ході міжнародної конференції Grain Ukraine-2020, що проходить в м. Одесі.«Сьогодні в Держгеокадастрі проводимо колосальну роботу, щоб після старту обігу земель сільгосппризначення зробити нашу ...
11.07.2020 | Перегляди. 14 | Категорiя: В Україні

Про це заявив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко в ефірі каналу "112 Україна”"Зараз ми бачимо перші позитивні паростки програми "5-7-9”. У нас заявок зараз є на 8 млрд. Я думаю, через 2 тижні процес буде ще активнішим. Банки-учасники підтверджують, що отримали реальний інструмент і активно приймають заявки від клієнтів”, - ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД04.07.2020 | Перегляди. 30 | Категорiя: Культура

Учасники жіночого аматорського колективу «Забава» (художній керівник Людмила Каменєва) Уплатнівського сільського Будинку культури прийняли участь в Міжнародному багатожанровому фестивалі «Україна єднає світ» (дистанційно) та стали лауреатами ІІІ ступеню.
Редакцiя газети «Нове життя» вiтає участникiв колективу з почесним званням i бажає здоров'я,творчого ...

30.06.2020 | Перегляди. 33 | Категорiя: Культура

Вихованці школи брейкінгу LZB минулої суботи виступали у Близнюках на привокзальній площі.  Ця Школа функціонує у Лозовій, а її засновники займаються розвитком хіп-хоп культури в Україні. ихованці закладу були учасниками багатьох танцювальних фестивалів, де неодноразово отримували перемогу. Слід зазначити, що діти із задоволенням ходять на тренування, бо ...