Нове життя Комісія обласної ради підтримала проєкт Стратегії розвитку Харківської області на 2021-2027 роки
:

Комісія обласної ради підтримала проєкт Стратегії розвитку Харківської області на 2021-2027 роки


Поділитися в соц.мережах.Питання рекомендовано до розгляду під час пленарного засідання сесії облради 27 лютого.

Рішення про підтримку проєкту ухвалили під час засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону та міжнародного співробітництва, яке відбулось 24 лютого за участі першого заступника голови ХОДА Віталія Погосяна.
«Стратегія – це наш дороговказ, до чого ми маємо рухатись і до чого ми маємо прийти у найближчі 7 років, - зазначив Віталій Погосян. - Але це не означає, що якщо щось зміниться в країні, або ми будемо бачити, що нам необхідно робити якісь корегування, ми цього не зможемо зробити».
Віталій Погосян наголосив на важливості затвердження на майбутній сесії Стратегії розвитку Харківської області на 2021-2027 роки, адже Харківській області важливо взяти участь у конкурсі Фонду регіонального розвитку на 2021 рік та отримати додаткові 400 млн грн для регіону. Саме тому документ, старт розробленню якого 14 січня дав голова ХОДА Олексій Кучер, створювали в турборежимі.
«Ми розділили всі питання на 17 груп, і всі групи паралельно між собою працювали. Більш того, щоб цей процес не був закритим, ми спеціально створили сайт. Будь-який житель Харківської області міг подавати свої пропозиції. Усе відкрито та публічно», - сказав Віталій Погосян.
Він наголосив на важливості того, що до Стратегії розвитку Харківської області на 2021-2027 роки увійшли проєкти, які були подані громадськими організаціями, бізнес-спільнотою та органами місцевого самоврядування.
«Ці проєкти зможуть подавати як на державні та регіональні програми фінансування, так і на гранти від Європейського Союзу», - сказав перший заступник голови ХОДА.
Під час засідання постійної комісії представники депутатського корпусу відзначили, що всі пропозиції, які надходили в процесі розроблення стратегії, враховувалися. Більш того, вперше для Харківської області у створенні «живої» стратегії розвитку регіону міг взяти участь кожен житель Харківщини.


Джерело : kharkivoda.gov.ua


Дата публікації: 25.02.2020 | Перегляди. 114 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Україна увійшла у другий етап послаблення карантинних обмежень. З 25 травня дозволено поновити роботу дитячих садків із дотриманням низки санітарних вимог.  Рішення про відкриття дошкільних закладів кожна область має ухвалювати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації.  Згідно із постановою уряду, до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин, і в ...
25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...