Нове життя ХОДА продовжує співпрацю з громадськими організаціями у сфері публічних закупівель
:

ХОДА продовжує співпрацю з громадськими організаціями у сфері публічних закупівель


Поділитися в соц.мережах.24 лютого підписано меморандуми між ХОДА, ГО «Харківський антикорупційний центр» та ГО «Розвиток публічних закупівель».

Меморандуми про взаєморозуміння щодо публічних закупівель підписали перший заступник голови ХОДА Віталій Погосян, заступник голови правління Громадської організації «Харківський антикорупційний центр» Ігор Черняк та керівник ГО «Розвиток публічних закупівель» Андрій Бабтенко.
«Для нас дуже важливим є те, що ми пильно стежимо за витрачанням бюджетних коштів, і саме з нашими колегами з громадських організацій ми будемо робити це спільно», - сказав Віталій Погосян.
За словами заступника голови правління Громадської організації «Харківський антикорупційний центр», підписання меморандуму про співпрацю є продовженням роботи з ХОДА.
«Я дуже радий, що сьогодні підписується цей меморандум і продовжується співпраця ХОДА, Харківського антикорупційного центру, та ще долучається одна спеціалізована організація, яка займається публічними закупівлями та їх прозорістю», - сказав Ігор Черняк.
Керівник ГО «Розвиток публічних закупівель» зазначив, що основне завдання меморандуму - це збільшення прозорості, економії та підвищення контролювальної функції.
«У процесі роботи будемо визначати нові напрямки, які будуть допомагати економити кошти та підвищувати конкуренцію», - сказав Андрій Бабтенко.

Джерело : kharkivoda.gov.ua


Дата публікації: 24.02.2020 | Перегляди. 103 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...