Нове життя Харківську область пропонують поділити на сім районів
:

Харківську область пропонують поділити на сім районів


Поділитися в соц.мережах.Кількість районів регіону може зменшитися практично в чотири рази.

Харківська обласна рада та Асоціація підтримали пропозиції Харківської облдержадміністрації щодо змін до адміністративно-територіального устрою області на субрегіональному рівні в рамках реформи децентралізації.

Відповідні звернення направлені до Кабінету Міністрів України і Міністерства розвитку громад та територій України.Харківська облдержадміністрація, з урахуванням пропозицій міжвідомчої регіональної робочої групи, до якої увійшли керівники та депутати місцевих рад, науковці та практики з місцевого самоврядування, представники громадських організацій, запропонувала нову модель адмінтерустрою області. Замість існуючих 27 районів та 7 міст обласного значення можуть з’явитися 7 укрупнених районів Харківської області – Богодухівський, Ізюмський, Красноградський, Куп’янський, Лозівський, Чугуївський і Харківський.

Тож, планується, що Богодухівський район в себе включатиме шість ОТГ з Богодухівського, Валківського, Золочівського, Коломацького та Краснокутського районів. Також туди увійде Люботин. В Ізюмському районі згідно з запропонованою новою моделлю адмінтерустрою області може бути вісім ОТГ з чотирьох районів:
Барвінківського, Балаклійського, Борівського та Ізюмського. Красноградський район може об’єднати 7 ОТГ з п’яти районів: Зачепилівського, Нововодолазького, Красноградського, Кегичівського та Сахновщинського.

До Куп’янського району може приєднатися Великобурлуцький, Дворічанський та Шевченківський райони. Всього планується, що там буде вісім ОТГ. Лозівський район включатиме в собі 5 ОТГ з трьох районів: Близнюківського, Первомайського та Лозівського. У Чугуївський район можуть увійти 9 ОТГ з чотирьох районів області: Вовчанського, Зміївського, Печенізького та Чугуївського. І Харківський район може складатися  з 12 ОТГ з Дергачівського та Харківського районів, плюс Харків.

Проект карти-схеми АТУ області пройшов широке обговорення під час проведення круглих столів, на зустрічах з депутатами місцевих рад, в засобах масової інформації, у соціальних мережах Інтернет, за участі народних депутатів України, науковців та практиків у сфері місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

Остаточне рішення щодо змін меж районів залишається за Кабінетом Міністрів України та Верховною Радою України. 
Джерело : slk.kh.ua
Дата публікації: 23.04.2020 | Перегляди. 44 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 32 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 118 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...