Нове життя Харківська область отримала черговий медичний вантаж
:

Харківська область отримала черговий медичний вантаж


Поділитися в соц.мережах.50 тисяч медичних масок, 2300 захисних комбінезонів та 600 захисних окулярів будуть розподілені між лікувальними закладами Харківщини.

Допомогу медикам області від ТОВ «Епіцентр» передали 6 травня.

«Важливо, що сьогодні ми регулярно отримуємо допомогу від соціально відповідального бізнесу для боротьби з розповсюдженням коронавірусу. Спільними зусиллями держави, обласної адміністрації, депутатського корпусу, бізнесу, волонтерів нам вдалося суттєво покращити ситуацію із забезпеченням медичних закладів області необхідними засобами індивідуального захисту, препаратами та обладнанням», - зазначив заступник голови ХОДА Михайло Черняк.
Він зауважив, що якщо на початку пандемії засоби індивідуального захисту лікарів були дефіцитними, то зараз медичні заклади Харківщини повністю забезпечені всім необхідним та мають запаси на певний час.
«Для нас сьогодні пріоритет - гарантувати безпеку саме нашим медичним працівникам, адже, на жаль, майже кожен четвертий хворий на COVID-19 в Україні - медик. І засоби індивідуального захисту дуже важливі для їхньої роботи», - наголосив заступник голови ХОДА.
За словами директора обласної інфекційної лікарні Павла Нартова, сьогодні головний заклад, який приймає пацієнтів з COVID-19 та підозрою на хворобу, забезпечений усім необхідним.
«Зараз у лікарні перебувають 160 пацієнтів з COVID-19 та з підозрою, всього зайняті 168 ліжок. Загалом заклад розрахований на 200 ліжок, але за планом перепрофілювання ми можемо розраховувати на 300 пацієнтів з COVID-19», - повідомив Павло Нартов.
Він також зазначив, що наразі в реанімаційному відділенні лікарні, розрахованому на 12 ліжок, перебувають 11 пацієнтів.
«Ми додатково визначили місця для реанімаційних хворих. Загалом можемо розмістити 30 апаратів ШВЛ», - уточнив директор інфекційної лікарні.

Джерело : kharkivoda.gov.ua


Дата публікації: 07.05.2020 | Перегляди. 25 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 32 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 119 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...