Нове життя Харківська область отримала 11 апаратів ШВЛ
:

Харківська область отримала 11 апаратів ШВЛ


Поділитися в соц.мережах.Нову техніку придбано коштом обласного бюджету.
«Ми передали обласній клінічній лікарні 11 апаратів для штучної вентиляції легень. З них 6 - стаціонарні апарати виробництва США, які залишаються тут, в інфекційних лікарнях, і далі буде визначено, яка кількість залишається в дорослій, яка передається в дитячу. Але основне навантаження зараз покладається на саме дорослу інфекційну лікарню, тому більшість точно залишиться тут. Ще 5 апаратів німецького виробництва – портативні. Вони будуть передані для встановлення в каретах «швидкої допомоги», - повідомив голова ХОДА Олексій Кучер.
Він також наголосив, що область отримає ще ШВЛи, у тому числі придбані за небюджетний кошт.
«Ми займаємось вирішенням цього питання постійно. Зараз великі потреби в цих апаратах по всьому світу: за них конкурують навіть не міста чи регіони, а держави між собою. Держави купують цілі заводи в Китаї для того, щоб виробляти ШВЛ-апарати для своїх громадян», - відзначив голова ХОДА.
Директор КНП «Харківська обласна клінічна інфекційна лікарня» Павло Нартов повідомив, що реанімаційне відділення закладу розраховано на 6 ліжок, зараз у ньому знаходяться 2 людини – одна з підтвердженим захворюванням на СOVID-19, інша – з підозрою на коронавірус. Обидва пацієнти – не на апаратах ШВЛ.
«Якщо хворих буде більше, реанімаційне відділення розширимо до 12 ліжок. У нас є 4 бокси, в кожному буде по 3 апарати ШВЛ і 3 ліжка», - розповів Павло Нартов.
Під час відвідування обласної інфекційної лікарні Олексій Кучер також з’ясував у директора Павла Нартова інформацію про поточні потреби закладу. Директор КНП «Харківська обласна клінічна інфекційна лікарня» повідомив, що наразі заклад забезпечений усім необхідним, запаси постійно поповнюються – у тому числі за спонсорської допомоги.


Джерело : kharkivoda.gov.ua


Дата публікації: 16.04.2020 | Перегляди. 32 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 32 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 118 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...