Нове життя Харківська область – у трійці лідерів в Україні за готовністю до наступного етапу Медреформи
:

Харківська область – у трійці лідерів в Україні за готовністю до наступного етапу Медреформи


Поділитися в соц.мережах.Зараз головним завданням для всіх медзакладів є підготовка до контрактування з НСЗУ. І саме в цьому напрямку наш регіон демонструє гарну динаміку.Про це повідомили на брифінгу за результатами наради з представниками МОЗ та Національної служби здоров’я України з питань підготовки до впровадження програми медичних гарантій з 1 квітня 2020 року.
«Харківська область зараз займає третє місце за готовністю до контрактування з Національною службою здоров’я. Ми готові до впровадження другого етапу Медреформи, проводимо активну роботу та контролюємо ті заклади, яким дані доручення щодо підготовки заходів», - повідомив заступник директора Департаменту охорони здоров'я ХОДА Геннадій Бондарчук.
Директорка Департаменту комунікації НСЗУ Тетяна Бойко нагадала, що наступний етап Медичної реформи в Україні реалізовуватимуть у 2020 році.
«Ми будемо починати контрактувати заклади з початку лютого цього року. І вже з першого квітня пацієнти зможуть звертатися до  клінік, на яких буде позначка «контрактована НЦЗУ», за наданням цієї допомоги.  На 2020 рік є пріоритетні послуги та стани. Це означає, що за ці послуги Національна служба здоров’я буде сплачувати підвищений тариф. До цих послуг відноситься: лікування інфаркту та інсульту, допомога при пологах,  складна неонатальна допомога та раннє  виявлення онкологічних захворювань», - розповіла Тетяна Бойко.
Вона також перерахувала кроки, які потрібно здійснити пацієнту для того, щоб отримати медичну допомогу від держави безоплатно.

Перший з них - укласти декларацію зі своїм сімейним лікарем.
«Коли пацієнт укладає декларацію зі своїм сімейним лікарем, ми бачимо його в системі та знаємо, куди за нього, якому лікарю спрямувати кошти. Тому що зараз у центрі – пацієнт, і кошти йдуть за ним, просто вже на іншому рівні допомоги», - пояснила Тетяна Бойко.
Другий крок: у пацієнта має бути електронне направлення, яке надасть або сімейний лікар, або профільний фахівець. Після цього пацієнт вільно обирає клініку, де це направлення реалізує, та лікаря, який надасть допомогу.
«Екстрена медична допомога не потребує укладання договору», - наголосила директорка Департаменту комунікації НСЗУ.


Джерело : kharkivoda.gov.ua
Фото : golos.uaДата публікації: 18.01.2020 | Перегляди. 193 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Україна увійшла у другий етап послаблення карантинних обмежень. З 25 травня дозволено поновити роботу дитячих садків із дотриманням низки санітарних вимог.  Рішення про відкриття дошкільних закладів кожна область має ухвалювати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації.  Згідно із постановою уряду, до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин, і в ...
25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...