Нове життя Харківські аграрії засіяли ярими культурами вже понад 143 тис. га
:

Харківські аграрії засіяли ярими культурами вже понад 143 тис. га


Поділитися в соц.мережах.Посівна кампанія цього року за сприятливих погодних умов стартувала на 2 тижні раніше.«Аграріями області в поточному році було підготовлено близько 1 млн га під посів ярих культур та здійснені всі необхідні агротехнічні заходи, внесення добрив, агрохімікатів та інше.

Умови для проведення сільгоспробіт були переважного добрими та задовільними», - повідомили в Департаменті агропромислового розвитку ХОДА.

За інформацією департаменту, всі сільгосппідприємства області в умовах карантину продовжують працювати в штатному режимі, польові роботи проводять у строк.
«Переважна більшість господарств повністю забезпечена мінеральними добривами, засобами захисту рослин, насінням та паливно-мастильними матеріалами», - відзначили в департаменті.
За інформацією станом на 15 квітня, в області вже засіяли ярими культурами 143,4 тис. га. Так, ярі зернові посіяні на площі 125,5 тис. га (26,2% до прогнозу), у тому числі ранні зернові та зернобобові – на площі 118,4 тис. га (62,2%).

По культурах посіяно:

- 67,4 тис. га ярого ячменю (46,8% до прогнозу);
- 44,5 тис. га гороху (135,3%);
- 4,1 тис. га вівса (86,5%);
- 2,4 тис. га ярої пшениці (29%).

Також уже розпочали посів кукурудзи на зерно – зараз засіяна площа в 7,4 тис. га (2,6% від запланованого).
«Найбільші темпи з посіву ярих зернових та зернобобових культур - у Балаклійському, Великобурлуцькому, Шевченківському, Нововодолазькому та Лозівському районах», - відзначили в Департаменті АПР.
Також сільгосппідприємства розпочали посів технічних культур.
«Що стосується озимого клину, який становить 545,5 тис. га, то 85% сходів знаходяться в доброму та задовільному стані, 15% - слабкі й розріджені», - повідомили в департаменті.
Довідка. На допомогу аграріям уряд у 2020 році виділив 4 млрд грн. Зокрема, кошти спрямують на розвиток тваринництва, часткову компенсацію вартості сільгосптехніки вітчизняного виробництва тощо. Також на даний час у регіоні діє ініціатива Президента України щодо допомоги аграрному сектору. Сільгосппідприємства можуть отримати допомогу у вигляді знижки на пальне для забезпечення господарських потреб. «Гаряча лінія»: (044) 373-70-25, (044) 373-70-26


Джерело : kharkivoda.gov.ua


Дата публікації: 18.04.2020 | Перегляди. 45 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 32 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 119 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...