Нове життя До підвезення медперсоналу та працівників критичної інфраструктури залучать шкільні автобуси
:

До підвезення медперсоналу та працівників критичної інфраструктури залучать шкільні автобуси


Поділитися в соц.мережах.Про це повідомив голова ХОДА Олексій Кучер під час брифінгу 20 березня.За словами очільника Харківської області, на даний час до організації перевезень людей залучені бізнес і волонтери.
«Ми будемо допомагати та допомагаємо вже. Ми залучаємо бізнес та волонтерів. Залучаємо автобуси, які використовуються для шкільних перевезень»,  - сказав Олексій Кучер.
За його інформацією, з підприємствами об’єктів критичної інфраструктури підвезення громадян вже відпрацьовано повністю.
«Є об’єкти критичної інфраструктури, де обов’язково повинні бути присутні люди. Їх перевезення опрацьовано з підприємствами на всі 100%, - зазначив голова ХОДА. - Не на публічному, громадському транспорті, а саме на транспорті, організованому самими підприємствами. На сьогодні це 50 автобусів».
Підвезення медичного персоналу здійснюється силами самих медичних закладів та за участі бізнесу.

За словами директора КНП «Харківська обласна дитяча інфекційна лікарня» Дмитра Кухара, одна з фірм-перевізників - ONTaxi звернулася до закладу з пропозицією підвезення медперсоналу.
«Ми вже розробляємо маршрути або точки, поки що по місту Харків. Будемо групувати людей по 4 особи та підвозити на таксі. Як на роботу, так, мабуть, і з роботи», - сказав Дмитро Кухар.
Він також зазначив, що на цей час підвезення персоналу здійснюється як особистим транспортом медичного персоналу, так і транспортом установи.
«І ще одне ми продумали питання – щоб за необхідності людина могла перебувати в лікарні, відпочивати, харчуватися. Усе це вирішено, - сказав Дмитро Кухар. – Також ми зараз трошки змінюємо графік чергування».

Джерело : kharkivoda.gov.ua


Дата публікації: 22.03.2020 | Перегляди. 44 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 32 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 119 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...