Нове життя Цього року в Харкові створять реабілітаційний центр для ветеранів війни
:

Цього року в Харкові створять реабілітаційний центр для ветеранів війни


Поділитися в соц.мережах.Про це повідомив голова ХОДА Олексій Кучер під час відвідування обласного госпіталю ветеранів війни.

Реабілітаційний центр створюватимуть саме на базі цієї установи.
«У 2019 році було прийнято рішення про побудову тут реабілітаційного центру. Уже на наступній сесії облради ми виділимо гроші для цього. Це трохи більш, ніж 31 млн грн. Такий центр реабілітації зараз відсутній у Харківській області, і його створення дуже важливе для нашого регіону», - сказав голова ХОДА.
Зараз в обласному госпіталі ветеранів війни надають допомогу як ветеранам АТО/ООС і Другої світової, так і учасникам бойових дій на території інших держав – зокрема, війни в Афганістані.
«Упродовж року в нас проходять лікування близько 5,5 тисячі осіб. Якщо сказати точно, то за 2019 рік це 5472 ветерани, - повідомив директор КНП «Обласний госпіталь ветеранів війни» Юрій Федченко. - Питання реабілітації дуже актуальне. У світі вважається, що 20 - 25% хворих, які перенесли ті чи інші захворювання, потребують реабілітації. Ветерани, які тільки-но вийшли з військового конфлікту, потребують комплексної реабілітації: як медичної, так і трудової та соціальної. А медична містить як медикаментозну, так і фізичну та психологічну. І саме таку комплексну реабілітацію ми проводимо, проте розуміємо, що певні напрямки потрібно посилювати».
Серед робіт, які планують провести в госпіталі, створюючи належні умови для реабілітації, - побудова басейна (3 на 8 метрів), ванни підводного тяжіння, лікувальних душів, комплексу екстремальної кріотерапії, соляної кімнати тощо.

Підготовку для проведення робіт уже розпочали – у закладі звільняють приміщення, де відбуватимуться будівельні роботи. Керівництво закладу розраховує, що в перспективі він зможе надавати допомогу не лише ветеранам війни, але й людям з інвалідністю.


Джерело : kharkivoda.gov.ua


Дата публікації: 15.02.2020 | Перегляди. 134 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 33 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 119 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...