Нове життя Артур Товмасян звернеться до Мінрегіону щодо прискорення вирішення питання реконструкції акушерського відділення Лозівської опорної лікарні
:

Артур Товмасян звернеться до Мінрегіону щодо прискорення вирішення питання реконструкції акушерського відділення Лозівської опорної лікарні


Поділитися в соц.мережах.Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян побував з робочим візитом у Лозівській міській громаді. Ознайомився з проблемами функціонування низки комунальних підприємств, розташованих на території громади, об’єктами галузі культури та освіти.

Перший об’єкт програми голови обласної ради – Комплекс водопідготовки «Дніпро» виробничого підприємства КП «Харківводоканал».
«Ситуація критична. Технологічні потужності водогону застарілі вже давно, тут регулярно трапляються масштабні аварії, від яких потерпають місцеві жителі. Питання реконструкції намагаються вирішити вже кілька років. Є проєкт повної реконструкції системи господарсько-питної води Лозівського напряму, з урахуванням сучасної системи хлораторів.
Станом на березень минулого року орієнтована вартість робіт складала майже 755 млн грн. Це завеликі кошти як для місцевого, так і для регіонального бюджетів. Маємо скликати розширену нараду з керівництвом області, місцевої громади, водоканалу. Необхідно забезпечити безперебійну роботу стратегічного для району підприємства», - наголошує Артур Товмасян.
На контролі залишається перебіг ремонтних робіт у опорній лікарні – стаціонарному відділенні №1 КНП «Лозівське територіальне медичне об’єднання».

В рамках реалізації проєкту «Велике будівництво» за рахунок субвенції з державного бюджету реалізується проєкт «Реконструкція приймального відділення».

Кошторисна вартість будівництва складає майже 12 млн грн. Касові видатки за 2020 рік складають понад 7 млн грн. Обсяг коштів, необхідний для завершення реалізації проєкту у 2021 року - 4 млн 984 тис грн.
«Відкритим залишається питання капітального ремонту акушерсько-гінекологічного відділення Лозівської центральної районної лікарні у Катеринівці. Проблема не вирішується два роки. Знову ж таки – не вистачає коштів. Є перспективи отримати необхідні 9 млн грн за Надзвичайною кредитною програмою, що фінансується Європейським Інвестиційним Банком. Буду звертатися за підтримкою до Міністра регіонального розвитку громад та територій України, - зауважив Артур Товмасян.
Неможливо залишити цей напрям поза увагою, адже у пологовому відділенні обслуговуються жінки не тільки з Лозової, прилеглих населених пунктів, а й з Сахновщинської та Близнюківської громад».

Також голова Харківської обласної ради ознайомився із проблемними питаннями функціонування Панютинського психоневрологічного інтернату, де необхідно переобладнати корпус, облаштувати територію й підвести комунікації та Лозівського вищого коледжу мистецтв, в якому потрібно оновити пожежну сигналізацію, віконні блоки у навчальних аудиторіях.

Практика особистих виїздів до територіальних громад області, зауважив Артур Товмасян, буде обов’язково продовжена. Крім того, у планах велика нарада із керівниками усіх територій регіону.
«Планую побувати у всіх громадах регіону. За підсумками цих робочих візитів зробимо велику нараду з головами громад, розглянемо ідеї та пропозиції. Вважаю, що на території однієї з громад впровадимо пілотний проєкт, отримаємо відгук людей. Переконаний, що необхідно працювати безпосередньо на потреби людей, щоб вони відчували покращення якості рівня життя. Маємо отримувати реальні відгуки і зворотній зв'язок. Бюджетні кошти мають витрачатися на реальні проєкти, які вирішують соціальні проблеми передусім», - зауважив голова Харківської обласної ради.

Джерело : oblrada.kharkov.ua


Дата публікації: 12.02.2021 | Перегляди. 1379 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

24.02.2021 | Перегляди. 1389 | Категорiя: Право знати
Декларування 2021: Хто повинен задекларувати доходи, отримані в 2020 році
24.02.2021 | Перегляди. 1389 | Категорiя: Право знати


Місцеві бюджети Харківщини отримали 155,5 млн грн плати за землю

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що за січень 2021 року до  місцевих бюджетів  надійшло 155,5 млн грн земельного податку та орендної плати. Вказана сума перевищила надходження за січень ...ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД20.11.2020 | Перегляди. 1622 | Категорiя: Культура

Такий пост є на сторінці Людмили Каменєвої, яка працює завідувачкою Уплатнівської бібліотеки: " В ЦЬОМУ РОЦІ ЮВІЛЯРИ- УПЛАТНІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ 70 років та УПЛАТНІВСЬКИЙ СБК- 50років!!!Нам продовжують надходити подарунки. Від Музичного проєкту ДОБРА ХАТА отримали диски і буклети з народними піснями нашої ХАРКІВЩИНИ.20 листопада – Всесвітній день дитини.Метою ...
14.11.2020 | Перегляди. 1625 | Категорiя: Культура

Слід зазначити, що 12-річна Настя є провідним домристом школи. Вона входить до складу  учасників оркестру народних інстурменітв, який неодноразово виборював призові місця у різноманітних музичних конкурсах і фестивалях як обласного, так і міжнародного рівнів. Дівчинка і сама неодноразово показувала свою майстерність на заходах високого рівня.То разом із викладачем ...