Нове життя Новини Харківщини
:

Новини Харківщини


Поділитися в соц.мережах.Захід відбувся 12 лютого.Участь у нараді взяла голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук, народні депутати України Олександр Корнієнко, Павло Сушко та інші.Під час заходу голова Харківської ОДА Айна Тимчук та народні депутати України обговорили питання незаконного використання лісових ресурсів на Харківщині та шляхи подолання проблеми. Голова Харківської ОДА зазначила, що в області продовжується робота правоохоронних органів щодо недопущення незаконного вирубування лісонасаджень, тривають розслідування кримінальних справ.Народні депутати України запевнили у підтримці та сприянні боротьбі з незаконним використанням лісових ресурсів.

Дата публікації: 13.02.2021 | Перегляди. 1368 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян побував з робочим візитом у Лозівській міській громаді. Ознайомився з проблемами функціонування низки комунальних підприємств, розташованих на території громади, об’єктами галузі культури та освіти.Перший об’єкт програми голови обласної ради – Комплекс водопідготовки «Дніпро» виробничого підприємства КП «Харківводоканал».«Ситуація критична. Технологічні потужності водогону застарілі вже давно, тут регулярно трапляються масштабні аварії, від яких потерпають місцеві жителі. Питання реконструкції намагаються вирішити вже кілька років. Є проєкт повної реконструкції системи господарсько-питної води Лозівського напряму, з урахуванням сучасної системи хлораторів.

Дата публікації: 12.02.2021 | Перегляди. 1380 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

До навчання вже стали 60 педагогів із Золочева, Краснограда та Лозової.Програму розробили та викладають фахівці Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Вона складається з модулів, присвячених платформам для відеоконференцій (таких як Zoom), хмарним технологіям (Google Drive, Google Forms та іншим) та інструментам оцінки знань учнів. Заняття проходять в онлайн-режимі і триватимуть 3 тижні.«Перехід навчання у дистанційний формат виявив потребу у вдосконаленні комп’ютерних навичок учителів для повноцінного проведення занять. Цими курсами ми намагаємось дати відповідь і на поточні виклики, пов’язані з пандемією, і на загальну еволюцію освітнього процесу, в якому все активніше використовуються змішані онлайн/офлайн-форми навчання та цифрові технології. Опанування цих знань дозволить освітянам області 

Дата публікації: 12.02.2021 | Перегляди. 1306 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Це заявив радник голови Харківської ОДА Сергій Магдисюк у ході брифінгу 9 лютого.У брифінгу також узяв участь заступник Харківського міського голови Андрій Руденко.Меморандум щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води українцям було укладено за ініціативи Президента України Володимира Зеленського між Кабінетом Міністрів України, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, НАК «Нафтогаз України» й мерами українських міст.Меморандум підтримали всі міські голови. Андрій Руденко зазначив, що завдяки меморандуму ціни на комунальні послуги залишаться для харків’ян незмінними. 

Дата публікації: 10.02.2021 | Перегляди. 1323 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Про це розповів радник голови Харківської ОДА Сергій Магдисюк під час брифінгу 9 лютого.Ця компенсація буде нараховуватися автоматично на особові рахунки споживачів. Жодних довідок чи заяв надавати не потрібно.«Компенсація буде виплачуватися людям, домівки яких обладнані електропостачальними установками, в яких будинки не газифіковані або не мають централізованого теплопостачання. Також ця компенсація буде виплачена багатодітним, прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу», - уточнив Сергій Магдисюк.Цей механізм передбачено Постановою Кабінету Міністрів України № 64 «Питання надання компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії», ухваленою 1 лютого.

Дата публікації: 10.02.2021 | Перегляди. 1327 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

У Будинку рад відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань антикорупційної та регуляторної політики, законності, боротьби зі злочинністю, регламенту та місцевого самоврядування. Депутати обговорили низку питань, зокрема, ознайомились із станом правопорядку в Харківській області за минулий рік, діяльністю підрозділів поліції у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку у 2020 році.За інформацією, наданою Головним управлінням національної поліції у Харківській області, з початку 2020 року підрозділами поліції області забезпечено реагування на 506 тис ( у 2019 - 514,6 тис.) 

Дата публікації: 05.02.2021 | Перегляди. 1320 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

С Т О Р І Н К И:1 2 3 4 ... »» ... 11

ВСЬОГО НОВИН: 65

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД20.11.2020 | Перегляди. 1624 | Категорiя: Культура

Такий пост є на сторінці Людмили Каменєвої, яка працює завідувачкою Уплатнівської бібліотеки: " В ЦЬОМУ РОЦІ ЮВІЛЯРИ- УПЛАТНІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ 70 років та УПЛАТНІВСЬКИЙ СБК- 50років!!!Нам продовжують надходити подарунки. Від Музичного проєкту ДОБРА ХАТА отримали диски і буклети з народними піснями нашої ХАРКІВЩИНИ.20 листопада – Всесвітній день дитини.Метою ...
14.11.2020 | Перегляди. 1626 | Категорiя: Культура

Слід зазначити, що 12-річна Настя є провідним домристом школи. Вона входить до складу  учасників оркестру народних інстурменітв, який неодноразово виборював призові місця у різноманітних музичних конкурсах і фестивалях як обласного, так і міжнародного рівнів. Дівчинка і сама неодноразово показувала свою майстерність на заходах високого рівня.То разом із викладачем ...