Нове життя Новини Харківщини
:

Новини Харківщини


Поділитися в соц.мережах.В ході робочої поїздки до Близнюківського району голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відвідав приватне сільське підприємство «Тернівка», де оглянув структурні потужності, а також зустрівся з керівництвом та працівниками господарства.Багатогалузеве ПСП «Тернівка» орієнтоване як на рослинницьку галузь, так і на тваринництво. Як повідомив генеральний  директор Арслан Агаєв, виробнича   структура  господарства  складається з тракторної  бригади, автопарку,  токового  господарства,   молочно-товарної   ферми.  В господарстві  утримується   231   голова  великої рогатої худоби,  в тому числі 203 корови. За його словами, це  найбільший  в  Близнюківському районі показник по кількості корів. В господарстві  працює зараз 48 чоловік,   у   тому  числі у тваринництві  17  чоловік.

Дата публікації: 11.07.2020 | Перегляди. 11 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Під час робочої поїздки до Дворічанського району голова ХОДА відвідав місцеве підприємство «Родіна».На підприємстві утримують 2,5 тисячі голів великої рогатої худоби, в тому числі 1000 корів, й виробляють 25-27 тонн молока на добу.«Підприємство є одним з найбільших в області та одним з лідерів з виробництва молока в цілому в країні», - зазначив Олексій Кучер.Про роботу підприємства розповів генеральний директор Олег Шишкунов. Він зазначив, що, вивчаючи промислове виробництво молока за кордоном, завжди намагався впроваджувати у себе в господарстві передові технології.

Дата публікації: 11.07.2020 | Перегляди. 5 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

9 липня відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.На засіданні народні депутати розглядали проект Постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» в частині уточнення формування районів окремих областей та фінансового забезпечення проведення перших виборів депутатів районних рад пише «СЛОБІДСЬКИЙ КРАЙ»
Під час обговорення укрупнення районів, комітет повторно повернувся до розгляду питання щодо кількості та конфігурації районів у Харківській області.

Дата публікації: 09.07.2020 | Перегляди. 121 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Захід відбувся 9 липня за участю очільника Харківщини Олексія Кучера.Відкриваючи захід, Олексій Кучер повідомив, що питання енергоефективності важливе для регіону.«Під час призначення я виокремив головні напрямки своєї діяльності, зокрема - це й екологія. Ми знаємо, що, як правило, енергоефективність - це покращення екологічного стану регіону. Для нас цей напрямок є вкрай важливим і ми потужно працюємо в цьому напрямку», - зазначив Олексій Кучер.За словами радника голови Держенергоефективності Олексія Корчмита, меморандум дасть змогу підвищити енергетичну ефективність будівель бюджетних установ Харківщини. Він зазначив, що вже три міста в Харківській області долучились до заходів з енергоефективності і мають перші результати. Це Первомайський, Харків та Лозова.

Дата публікації: 09.07.2020 | Перегляди. 9 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

У Близнюківському районі горіло пшеничне поле.Вогнем знищено 10 гектарів пшениці.Вчора, 6 липня, в селі Рясне Близнюківського району сталася пожежа – згоріло близько 10 гектарів пшениці. Пожежу протягом години ліквідували працівники ДСНС. Постраждалих немає. Поліцейські встановили, що ця ділянка поля загальною площею 119 гектарів належить приватному сільськогосподарському підприємству. Попередньо, загоряння почалось з кута поля. Причина пожежі встановлюється.Відомості про подію внесені слідчим до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі.

Дата публікації: 08.07.2020 | Перегляди. 19 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна провела сьогоднішнє засідання у режимі онлайн. Депутати розглянули уточнені переліки будівництва та реконструкції додаткових об’єктів дорожньої інфраструктури, фінансування яких здійснюється за рахунок економії коштів субвенції з державного бюджету до бюджету Харківської області у 2020 році, а також розподіл невикористаних коштів у минулому році.Як повідомила Людмила Немикіна, завдяки проведенню тендерних процедур вдалося зекономили кошти, які будуть спрямовані на додаткові об’єкти дорожнього будівництва за пропозиціями територіальних громад.

Дата публікації: 08.07.2020 | Перегляди. 14 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

С Т О Р І Н К И:1 2 3 4 ... »» ... 18

ВСЬОГО НОВИН: 107

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД04.07.2020 | Перегляди. 30 | Категорiя: Культура

Учасники жіночого аматорського колективу «Забава» (художній керівник Людмила Каменєва) Уплатнівського сільського Будинку культури прийняли участь в Міжнародному багатожанровому фестивалі «Україна єднає світ» (дистанційно) та стали лауреатами ІІІ ступеню.
Редакцiя газети «Нове життя» вiтає участникiв колективу з почесним званням i бажає здоров'я,творчого ...

30.06.2020 | Перегляди. 33 | Категорiя: Культура

Вихованці школи брейкінгу LZB минулої суботи виступали у Близнюках на привокзальній площі.  Ця Школа функціонує у Лозовій, а її засновники займаються розвитком хіп-хоп культури в Україні. ихованці закладу були учасниками багатьох танцювальних фестивалів, де неодноразово отримували перемогу. Слід зазначити, що діти із задоволенням ходять на тренування, бо ...