Нове життя Стукайте, і вам відчинять: Близнюківщину відвідала народний депутат України Юлія Світлична
:

Стукайте, і вам відчинять: Близнюківщину відвідала народний депутат України Юлія Світлична


Поділитися в соц.мережах.Під час робочої поїздки, яка відбулася у середу, 10 лютого, народна обраниця оглянула реконструйований корпус центральної районної лікарні та зустрілася з громадянами Близнюківщини.

Нагадаємо, що комплексний проєкт реконструкції Близнюківської ЦРЛ було розроблено ще у 2018 році, коли Харківську обласну державну адміністрацію очолювала саме Юлія Світлична.Реконструкція медзакладу відбувалася за рахунок Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні з місцевим бюджетом колишнього Близнюківського району.

Відповідно до робочого проєкту, завершити будівельні роботи заплановано вже у грудні цього року. Тобто, не так багато часу залишається до того моменту, коли Близнюківщина матиме сучасну лікарню, 
за яку не соромно. 
«Проєкт з реконструкції ЦРЛ дозволив нам повністю оновити будівлю та забути про те, де текла стеля, та як, наприклад, хворому-візочнику дістатися на другий чи третій поверхи. Тепер для цього у нас є ліфти зі спеціальними параметрами, а найголовніше – ми маємо сучасне приміщення, комфортне для пацієнтів та персоналу», - розповіла генеральний директор КП «Близнюківська ЦРЛ» Лариса Полікова.
Юлія Світлична відзначила, що реалізація цього проєкту має особливе значення, оскільки розвиток медичної інфраструктури – це критично важливе питання. Тому вона як народний депутат буде тримати на контролі графік проведення робіт та їх фінансування.
«Я зроблю все можливе, щоб реконструкція була завершена цього року, як і планувалося з самого початку. Бачу, що вже багато зроблено, але ще є, над чим працювати. Інтереси людей мають бути на першому місці для влади будь-якого рівня», - зауважила народний депутат України.
Після відвідин лікарні Юлія Світлична зустрілася з представниками депутатського корпусу селищної ради. Під час цієї зустрічі було порушено низку питань, вирішити які на місцевому рівні неможливо. Найгострішою та найболючішою для всіх присутніх виявилася тема ремонту доріг. 

Селищний голова Геннадій Король звернув увагу на той прикрий факт, що громада жодним чином не може вплинути на стан доріг між населеними пунктами, адже вони перебувають в управлінні ДП «Харківський облавтодор». Внесення відповідних змін у законодавство могло б змінити цю ситуацію.
Окрім цього, народного депутата прохали ініціювати внесення змін в законодавство стосовно реформування освіти.

Нагадаємо, в недалекому майбутньому у школах нашої малочисельної громади може не бути 10-11 класів. 

Торкнулися під час зустрічі і теми нового дитячого садочка у селищі, який до цього часу так і не почав працювати. За словами Юлії Світличної, цей випадок не поодинокий для Харківської області. 
«На жаль, через певний «людський фактор» на Харківщині не вдається ввести в експлуатацію багато соціально важливих об’єктів, але, сподіваюсь, що найближчим часом все зміниться на краще», - сказала депутат.
Також Юлія Світлична рекомендувала голові громади Геннадію Королю та присутнім на зустрічі депутатам підготувати на її ім’я відповідні звернення з окреслених проблем. Тобто, радила активно привертати увагу до складних ситуацій у новоствореній громаді. Депутат пообіцяла, що зробить все можливе, щоб допомогти людям.

Юлія Світлична багато їздить з робочими поїздками регіоном, проте Близнюківщину вона точно запам’ятає. Адже наостанок голова Близнюківської федерації вільної боротьби «Слобожанщина» Андрій Фурман подарував народній обраниці прапор федерації з підписами майбутнього громади - юних близнюківських спортсменів.Олена ШАРІПОВА
Дата публікації: 12.02.2021 | Перегляди. 1067 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини громади

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

24.02.2021 | Перегляди. 1090 | Категорiя: Право знати
Декларування 2021: Хто повинен задекларувати доходи, отримані в 2020 році
24.02.2021 | Перегляди. 1094 | Категорiя: Право знати


Місцеві бюджети Харківщини отримали 155,5 млн грн плати за землю

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що за січень 2021 року до  місцевих бюджетів  надійшло 155,5 млн грн земельного податку та орендної плати. Вказана сума перевищила надходження за січень ...ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД20.11.2020 | Перегляди. 1329 | Категорiя: Культура

Такий пост є на сторінці Людмили Каменєвої, яка працює завідувачкою Уплатнівської бібліотеки: " В ЦЬОМУ РОЦІ ЮВІЛЯРИ- УПЛАТНІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ 70 років та УПЛАТНІВСЬКИЙ СБК- 50років!!!Нам продовжують надходити подарунки. Від Музичного проєкту ДОБРА ХАТА отримали диски і буклети з народними піснями нашої ХАРКІВЩИНИ.20 листопада – Всесвітній день дитини.Метою ...
14.11.2020 | Перегляди. 1329 | Категорiя: Культура

Слід зазначити, що 12-річна Настя є провідним домристом школи. Вона входить до складу  учасників оркестру народних інстурменітв, який неодноразово виборював призові місця у різноманітних музичних конкурсах і фестивалях як обласного, так і міжнародного рівнів. Дівчинка і сама неодноразово показувала свою майстерність на заходах високого рівня.То разом із викладачем ...