Нове життя Стисло про пріоритетні напрямки роботи Близнюківської громади за минулий тиждень
:

Стисло про пріоритетні напрямки роботи Близнюківської громади за минулий тиждень


Поділитися в соц.мережах.Автобусне сполучення

Минулого тижня ініціативна група громадян звернула увагу селищного голови на необхідність забезпечити рух автобуса за маршрутом «Близнюки-Лозова-Близнюки».

Після об’єднання районів кількість людей, які працюють у Лозовій, зросла, а транспорт, який би курсував між населеними пунктами у зручний час (до 8 ранку і після 17 вечора) відсутній.

Щоб вирішити це питання, потрібно розуміти кількість бажаючих користуватися послугою.Отже, шановні близнюківці, якщо ви зацікавлені у створенні такого автобусного маршруту, зателефонуйте та повідомте про це спеціаліста селищної ради за телефоном 050-700-99-99.

Також до Геннадія Короля звернулися батьки школярів з села Миролюбівка з такою скаргою:  шкільний автобус через особливості графіка забирає дітей дуже рано, а додому вони повертаються пізно ввечері. Впоратися з цією проблемою можливо з залученням ще одного водія з відповідною категорією. Що і буде зроблено найближчим часом.

Проєкти 

Близнюківська селищна рада у 2021 році бере участь в обласному конкурсі проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє».

Наразі триває підготовка проєкту, яким передбачається придбання пасажирського автобуса з метою забезпечення доступності послуг для мешканців громади. Також у рамках співробітництва Близнюківської селищної та Лозівської міської територіальних громад заплановано реалізувати проєкт з ремонту покрівлі та декорування фасаду будівлі по вулиці Свободи, 42 та благоустрій прилеглої до неї території (будівля колишнього БДЮТ). 

Спорт

Досягнуто домовленості між Близнюківською селищною радою та головою Близнюківської федерації вільної боротьби «Слобожанщина» Андрієм Фурманом про відновлення у громаді Всеукраїнського турніру з вільної боротьби.

Нагадаємо: раніше у цих  змаганнях брали участь команди з Полтави, Торецька, Слов’янська, Краматорська, Токмака, Лубен, Куп’янська, Харкова, Лозової і, звичайно, колишнього Близнюківського району.

Сільські ради

12 лютого відбулася зустріч Близнюківського селищного голови Геннадія Короля з працівниками колишніх сільських рад. Під час наради, окрім інших робочих питань, розглядалася тема харчування школярів та вихованців дитячих садків у кожній сільській раді. Всі бажаючі мали змогу спостерігати за перебігом зустрічі завдяки прямій трансляції події на сторінці спільноти «Нове Життя» у Facebook. 

Водопостачання в селах

Багато звернень також стосувалися водопостачання в селах. Відновити водогони в сільській місцевості цілком реально. Відповідні роботи планується розпочати вже навесні, але за умови зацікавленості місцевого населення та майбутніх старост.

Наостанок – важливе нагадування! 

Очільник громади вкотре звертає увагу на недопустимість збору коштів з батьків учнів шкіл, вихованців дитсадків та педагогічних колективів на будь-які потреби – чи то ремонт шкільного автобуса, чи то придбання методичних матеріалів для закладів освіти. Якщо подібні факти все ж мають місце, будь ласка, повідомте про це Близнюківську селищну раду.
Дата публікації: 13.02.2021 | Перегляди. 1062 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини громади

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

24.02.2021 | Перегляди. 1090 | Категорiя: Право знати
Декларування 2021: Хто повинен задекларувати доходи, отримані в 2020 році
24.02.2021 | Перегляди. 1094 | Категорiя: Право знати


Місцеві бюджети Харківщини отримали 155,5 млн грн плати за землю

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що за січень 2021 року до  місцевих бюджетів  надійшло 155,5 млн грн земельного податку та орендної плати. Вказана сума перевищила надходження за січень ...ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД20.11.2020 | Перегляди. 1329 | Категорiя: Культура

Такий пост є на сторінці Людмили Каменєвої, яка працює завідувачкою Уплатнівської бібліотеки: " В ЦЬОМУ РОЦІ ЮВІЛЯРИ- УПЛАТНІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ 70 років та УПЛАТНІВСЬКИЙ СБК- 50років!!!Нам продовжують надходити подарунки. Від Музичного проєкту ДОБРА ХАТА отримали диски і буклети з народними піснями нашої ХАРКІВЩИНИ.20 листопада – Всесвітній день дитини.Метою ...
14.11.2020 | Перегляди. 1329 | Категорiя: Культура

Слід зазначити, що 12-річна Настя є провідним домристом школи. Вона входить до складу  учасників оркестру народних інстурменітв, який неодноразово виборював призові місця у різноманітних музичних конкурсах і фестивалях як обласного, так і міжнародного рівнів. Дівчинка і сама неодноразово показувала свою майстерність на заходах високого рівня.То разом із викладачем ...