Нове життя Селищна рада інформує
:

Селищна рада інформує


Поділитися в соц.мережах.


Позачергова сесія 
селищної ради
Одинадцятого лютого відбулася V позачергова сесія VІІІ скликання Близнюківської селищної ради, на розгляд якої було винесено 29 питань.  
Зокрема, були внесені зміни до бюджету селищної ради на 2021 рік. Так, 1 мільйон 147 тисяч виділено на забезпечення сталого функціонування медичної галузі громади – придбання необхідного медичного обладнання та приладів.
Також на сесії затверджено звіти про виконання минулорічних бюджетів сільських рад колишнього Близнюківського району.
Окрім цього, депутати підтримали Програму розвитку місцевого самоврядування у Близнюківській територіальній громаді на 2021 рік та рішення про  забезпечення безкоштовним харчуванням у дитячих садках та школах дітей учасників бойових дій.
Схвалили обранці і рішення про участь у поточному році Близнюківської селищної ради та Близнюківської районної організації роботодавців агропромислового комплексу в обласному конкурсі проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє».
Наостанок розглянули питання, внесені у розділ «Різне». Одноголосно підтримано депутатський запит Миколи Геращенка до Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА стосовно зміни маршрутів «Лозова-Червоне», «Лозова-Далеке» з заїздом в село Лукашівка.
Крім того, депутат Олександр Воронкін запропонував звернутися від Близнюківської селищної ради до Верховної Ради України щодо прийняття закону «Про народовладдя через Всеукраїнській референдум». Озвучене звернення хоча й не одностайно, але все ж було підтримано більшістю депутатів.

Дата публікації: 22.02.2021 | Перегляди. 1027 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини громади

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

24.02.2021 | Перегляди. 1091 | Категорiя: Право знати
Декларування 2021: Хто повинен задекларувати доходи, отримані в 2020 році
24.02.2021 | Перегляди. 1095 | Категорiя: Право знати


Місцеві бюджети Харківщини отримали 155,5 млн грн плати за землю

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що за січень 2021 року до  місцевих бюджетів  надійшло 155,5 млн грн земельного податку та орендної плати. Вказана сума перевищила надходження за січень ...ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД20.11.2020 | Перегляди. 1330 | Категорiя: Культура

Такий пост є на сторінці Людмили Каменєвої, яка працює завідувачкою Уплатнівської бібліотеки: " В ЦЬОМУ РОЦІ ЮВІЛЯРИ- УПЛАТНІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ 70 років та УПЛАТНІВСЬКИЙ СБК- 50років!!!Нам продовжують надходити подарунки. Від Музичного проєкту ДОБРА ХАТА отримали диски і буклети з народними піснями нашої ХАРКІВЩИНИ.20 листопада – Всесвітній день дитини.Метою ...
14.11.2020 | Перегляди. 1330 | Категорiя: Культура

Слід зазначити, що 12-річна Настя є провідним домристом школи. Вона входить до складу  учасників оркестру народних інстурменітв, який неодноразово виборював призові місця у різноманітних музичних конкурсах і фестивалях як обласного, так і міжнародного рівнів. Дівчинка і сама неодноразово показувала свою майстерність на заходах високого рівня.То разом із викладачем ...