Нове життя П’ять хвилин з очільником громади
:

П’ять хвилин з очільником громади


Поділитися в соц.мережах.Щодня кипить робота в різних напрямках у Близнюківській селищній раді.

То для інформування громадян започатковуємо колонку селищного голови, де щотижня Геннадій Король розповідатиме про те, що зроблено за цей період

.- Одним із наболілих питань на Близнюківщині є неякісний стан автодоріг і низький рівень їх обслуговування відповідними службами.

В Харкові я провів робочу зустріч із керівництвом  ДП «Дороги Харківщини» щодо утримання автомобільних доріг всієї території громади. Зазначу, що домовленості є, і ми вже визначили відповідні пріоритети та напрямки робіт на 2021 рік.

Я вже наголошував, що в перехідний період та й надалі громадяни не повинні відчувати проблем із отриманням соціальних послуг. То на минулому тижні була налагоджена співпраця з Інформаційно-обчислюваним центром Міністерства соціальної політики України та розпочато  процедуру  підключення до програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

Це дасть можливість забезпечити прийом електронних заяв від громадян для надання різних рівнів соціальних допомог ближче до місця проживання, тобто на територіях сільських та селищної рад, а також передачі даних заяв до структурного підрозділу соціального захисту населення. Коротше кажучи, для отримання субсидії чи інших пільг особисто їхати до Близнюків в управління соціального захисту не потрібно, бо фахівці все зроблять безпосередньо у сільській раді.

Ми розуміємо, що жителі нашої громади потребують якісного медичного  обслуговування. То я зустрівся з головним інженером ТОВ «ХАРКІВБУДСЕРВІС» Павлом Платоновим та генеральним директором комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» Ларисою Поліковою.

Ми обговорили питання стосовно пристосування приміщення районної лікарні до облаштування в ньому комп’ютерної томографії, а також фінансування з розробки технічних умов для резервного живлення та встановлення більш потужного трифазного дизельного генератора. Треба розуміти, що для придбання обладнання комп’ютерної томографії необхідно спеціально обладнане приміщення, тобто зміна проєкту будівлі.
  
Відповідно до Постанови КМУ від 23.03.2016 року № 239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну» за рахунок коштів субвенції з державного бюджету через аптечні підприємства розпочато повне або часткове відшкодування вартості препаратів інсуліну та десмопресину під час забезпечення жителів громади хворих на цукровий та нецукровий діабет. То й ми вже працюємо в цьому напрямку з аптекою мережі 9-1-1.

Хочу зазначити, що перші два місяці тільки цей аптечний заклад продаватиме інсуліни, але з часом буде проведено аукціон серед інших аптек на оренду комунального майна, що в районній лікарні, і забезпечувати громадян інсулінами зможуть й інші аптечні заклади. 

Наразі Близнюківську районну раду реорганізовано шляхом приєднання до Лозівської районної ради Харківської області. То на цьому тижні відбулась робоча зустріч із головою Лозівської районної ради Вадимом Гочем. В ході спілкування обговорені плани на майбутнє, досягнуто повне порозуміння  та визначена перспектива подальшої співпраці і взаємодії Лозівської районної ради із Близнюківською селищною громадою.

Перш за все – це турбота про працівників нашої  районної ради, які звільнятимуться вже її правонаслідувачем. Відтак нашою селищною радою будуть виплачені кошти на підтримку Лозівської районної ради, а  саме на забезпечення заробітної плати та вивільнення працівників - наших земляків.


Дата публікації: 26.01.2021 | Перегляди. 199 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини громади

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

24.02.2021 | Перегляди. 24 | Категорiя: Право знати
Декларування 2021: Хто повинен задекларувати доходи, отримані в 2020 році
24.02.2021 | Перегляди. 28 | Категорiя: Право знати


Місцеві бюджети Харківщини отримали 155,5 млн грн плати за землю

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що за січень 2021 року до  місцевих бюджетів  надійшло 155,5 млн грн земельного податку та орендної плати. Вказана сума перевищила надходження за січень ...ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД20.11.2020 | Перегляди. 245 | Категорiя: Культура

Такий пост є на сторінці Людмили Каменєвої, яка працює завідувачкою Уплатнівської бібліотеки: " В ЦЬОМУ РОЦІ ЮВІЛЯРИ- УПЛАТНІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ 70 років та УПЛАТНІВСЬКИЙ СБК- 50років!!!Нам продовжують надходити подарунки. Від Музичного проєкту ДОБРА ХАТА отримали диски і буклети з народними піснями нашої ХАРКІВЩИНИ.20 листопада – Всесвітній день дитини.Метою ...
14.11.2020 | Перегляди. 260 | Категорiя: Культура

Слід зазначити, що 12-річна Настя є провідним домристом школи. Вона входить до складу  учасників оркестру народних інстурменітв, який неодноразово виборював призові місця у різноманітних музичних конкурсах і фестивалях як обласного, так і міжнародного рівнів. Дівчинка і сама неодноразово показувала свою майстерність на заходах високого рівня.То разом із викладачем ...