Нове життя Позашкільна освіта
:

Позашкільна освіта


Поділитися в соц.мережах.


В світлі теперішніх змін та вдосконалення роботи галузей життєдіяльності Близнюківщини у людей виникає багато запитань. Відповіді на деякі дали працівники Близнюківської селищної ради.
► Чому була припинена робота Близнюківського Будинку дитячої та юнацької творчості (БДЮТ)?
Заклад було ліквідовано відповідно до розпорядження Близнюківської райдержадміністрації  від 5 січня 2021 року. Причиною ліквідації стала зміна адміністративно- територіального устрою, а саме – укрупнення районів.
► Чи продовжили свою роботу гуртки?
За інформацією начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської селищної ради Леоніда Бондаренка, наразі продовжують свою роботу 7 гуртків колишнього Будинку дитячої та юнацької творчості: два – у селищі, п’ять – у селах громади. Дев’ятнадцять гуртків й далі функціонують на базі закладів освіти.
► Чому деякі гуртки колишнього БДЮТ сьогодні не працюють?
 Це питання жодним чином не залежить від недостатнього фінансування. Цього року на позашкільну освіту з бюджету громади виділено 511 тисяч гривень. Для порівняння - це на 200 тисяч більше, ніж використали минулого року. Тому питання закриття гуртків залежить виключно від людського фактору.
► Чи можливо організувати роботу нового гуртка?
Якщо ви маєте відповідні компетенції та бажання працювати з дітьми, звертайтеся до відділу освіти громади та Близнюківської селищної ради.
Селищна рада наголошує, що ліквідація БДЮТ не означає, що позашкільну освіту буде знищено. Громада зацікавлена у тому, щоб діти були всебічно розвиненими та мали змогу розкрити свій творчий потенціал.
За матеріалами сторінки
 «Близнюківська громада»

Дата публікації: 22.02.2021 | Перегляди. 1383 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини громади

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

24.02.2021 | Перегляди. 1388 | Категорiя: Право знати
Декларування 2021: Хто повинен задекларувати доходи, отримані в 2020 році
24.02.2021 | Перегляди. 1389 | Категорiя: Право знати


Місцеві бюджети Харківщини отримали 155,5 млн грн плати за землю

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що за січень 2021 року до  місцевих бюджетів  надійшло 155,5 млн грн земельного податку та орендної плати. Вказана сума перевищила надходження за січень ...ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД20.11.2020 | Перегляди. 1622 | Категорiя: Культура

Такий пост є на сторінці Людмили Каменєвої, яка працює завідувачкою Уплатнівської бібліотеки: " В ЦЬОМУ РОЦІ ЮВІЛЯРИ- УПЛАТНІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ 70 років та УПЛАТНІВСЬКИЙ СБК- 50років!!!Нам продовжують надходити подарунки. Від Музичного проєкту ДОБРА ХАТА отримали диски і буклети з народними піснями нашої ХАРКІВЩИНИ.20 листопада – Всесвітній день дитини.Метою ...
14.11.2020 | Перегляди. 1625 | Категорiя: Культура

Слід зазначити, що 12-річна Настя є провідним домристом школи. Вона входить до складу  учасників оркестру народних інстурменітв, який неодноразово виборював призові місця у різноманітних музичних конкурсах і фестивалях як обласного, так і міжнародного рівнів. Дівчинка і сама неодноразово показувала свою майстерність на заходах високого рівня.То разом із викладачем ...