Нове життя Чому не працює новий дитсадок у Близнюках
:

Чому не працює новий дитсадок у Близнюках


Поділитися в соц.мережах.


Пів року дитсадок у селищі Близнюки очікує на відкриття. Зробити це мали наприкінці серпня, але й досі немає узгодження від Державної архітектурно-будівельної інспекції.
Цей заклад має прийняти 105 дітей, які, доки нове приміщення не експлуатують, ходять до дитсадка, який називається «Теремок». «На сьогоднішній день ситуація сумна. Приміщення дуже гарне, воно є окрасою селища. Там стоять ліжечка, є іграшки, але дітей там немає», - розповів «Українському радіо Харків» очільник Близнюківської громади Геннадій Король.
Документи мають надати в Державній архітектурно-будівельній інспекції України, але, за словами Геннадія Короля, у реконструйованому приміщенні знайшли дрібні недоліки.
Непрацюючий садочок опалюють, на що витрачають до 5 тонн вугілля щомісяця, а також стежать за благоустроєм території та власне приміщенням.
За словами голови громади, доступу до всіх зауважень він не має, бо замовником робіт є обласне Управління капітального будівництва, але виправлення недоліків громада готова взяти на себе: «Ми готуємо законодавчу ініціативу про внесення змін до актів прийому в експлуатацію. Якщо ці зауваження несуттєві, не несуть загрози життю дітям та їхньому здоров’ю - неексплуатація будівлі призведе до її руйнування».  
То на відкриття закладу дошкільної освіти ще деякий час чекатимемо.

Дата публікації: 22.02.2021 | Перегляди. 1411 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини громади

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

24.02.2021 | Перегляди. 1390 | Категорiя: Право знати
Декларування 2021: Хто повинен задекларувати доходи, отримані в 2020 році
24.02.2021 | Перегляди. 1391 | Категорiя: Право знати


Місцеві бюджети Харківщини отримали 155,5 млн грн плати за землю

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що за січень 2021 року до  місцевих бюджетів  надійшло 155,5 млн грн земельного податку та орендної плати. Вказана сума перевищила надходження за січень ...ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД20.11.2020 | Перегляди. 1623 | Категорiя: Культура

Такий пост є на сторінці Людмили Каменєвої, яка працює завідувачкою Уплатнівської бібліотеки: " В ЦЬОМУ РОЦІ ЮВІЛЯРИ- УПЛАТНІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ 70 років та УПЛАТНІВСЬКИЙ СБК- 50років!!!Нам продовжують надходити подарунки. Від Музичного проєкту ДОБРА ХАТА отримали диски і буклети з народними піснями нашої ХАРКІВЩИНИ.20 листопада – Всесвітній день дитини.Метою ...
14.11.2020 | Перегляди. 1626 | Категорiя: Культура

Слід зазначити, що 12-річна Настя є провідним домристом школи. Вона входить до складу  учасників оркестру народних інстурменітв, який неодноразово виборював призові місця у різноманітних музичних конкурсах і фестивалях як обласного, так і міжнародного рівнів. Дівчинка і сама неодноразово показувала свою майстерність на заходах високого рівня.То разом із викладачем ...