Нове життя Знайти брата!
:

Знайти брата!


Поділитися в соц.мережах.Допоможіть знайти брата – з таким проханням звернувся до редакції 21-річний юнак з Лозової на ім’я Володимир.

Розповідь цього невисокого скромного молодого чоловіка не могла залишити байдужим нікого.
- Так сталося, що 19 років тому нашої мами не стало. Мене забрав рідний батько, а доля брата Олега, на два чи три роки старшого за мене, невідома. Коли був маленьким, я не дуже задумувався над тим, чи є в мене ще хтось, окрім тата та бабусі, але останнім часом наче голос брата дитячий чую і неймовірно хочеться його обійняти та розказати про все. Адже коли нас розлучили, мені було всього два роки. Я зараз займаюся перевезеннями, досить міцно стою на ногах, але спокою не матиму до того часу, доки не знайду старшого брата. Я намагався шукати Олега через соціальні мережі, але все дарма. 
Мене направили в редакцію газети «Нове життя», бо жили ми з мамою у Близнюківському районі. Допоможіть!
На щастя, Володимир знав прізвища, імена, роки народження та назву населеного пункту. То журналісти відразу звернулися до сільської ради та до служби у справах дітей. Швидко та  безвідмовно нам допомогли і працівники сільської ради, і Ніна Макарова - начальник служби у справах дітей Близнюківської РДА. 

З’ясувалося, що Олега відправили до дитячого будинку, звідки він втік, потім до іншого. Врешті-решт нам повідомили адресу закладу, звідки він пішов у самостійне життя, досягши повноліття. Також ми знайшли телефон рідної тітки Володимира та Олега, яка наразі проживає в м.Калуш Львівської області, але вона відмовилася спілкуватися з рідним племінником. 

Час ішов, а Володимир не припиняв шукати брата. Він дізнався, що його доля була нелегкою і навіть півроку Олег провів в місцях позбавлення волі. Будь-яку інформацію по краплині наполегливо збирав і збирав Володя. 

І ось 5 лютого в редакції пролунав дзвінок, і щасливий голос Володимира фактично прокричав у слухавку: «Я його знайшов… Олег живе в Чугуєві… Ми вже говорили по телефону…Уявляєте, він мене пам’ятає…Скоро я зможу обійняти свого брата….»

Свідками та й учасниками такої життєвої історії із щасливим закінченням стали працівники редакції на початку нового 2019 року.
Дата публікації: 11.02.2019 | Перегляди. 832 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 32 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 119 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...