Нове життя Тепло людської душі
:

Тепло людської душі


Поділитися в соц.мережах.Шановні працівники редакції газети «Нове життя», я постійний передплатник  районного видання.

Газета дуже цікава, особливо для тих, хто обмежений в русі, як ось я. Адже саме з районки дізнаєшся про події, що мають місце в рідному краї.

Люблю читати рубрики «Люди нашого краю» та «Наші земляки». То хочу, щоб читачі газети знали про чарівну, працьовиту жінку – робітницю Близнюківського терцентру Людмилу Володимирівну Кондратьєву.

Ця жінка є жителькою села Верхньоводяного. Її доля не була кольоровою, бо змалку Людмилі доводилося долати труднощі. В будь-яку погоду вона ходила до школи за 5-6 км. у село Широке. Пролетіло дитинство, прийшла молодість з коханням. Однак,  жіноче щастя не вічне і змолоду Людмилі Володимирівні  довелося самотужки виховувати сина й дочку, які виросли достойними людьми. 

Діти стали дорослими, створили власні сім’ї, то наразі всю свою нерозтрачену любов Кондратьєва віддає дітям, онукам та ще підопічним. Про ставлення цієї доброї, щирої жінки до своїх підопічних можна розказувати багато, а можна в декількох словах: Людмила Володимирівна нас поважає, розуміє, підтримує. Це дуже важливо для хворих людей похилого віку.

То  мені, як, мабуть, і всім підопічним цієї красивої, чесної, відповідальної  жінки, дуже хотілося б, щоб вона продовжувала працювати у терцентрі, надаючи допомогу та ділячись своєю людською теплотою з тими, хто цього конче потребує.


Раїса Іванівна Лабзун, 
пенсіонерка, ветеран праці

Дата публікації: 08.07.2019 | Перегляди. 646 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...