Нове життя «Старі фотографії на стіл розклади...»
:

«Старі фотографії на стіл розклади...»


Поділитися в соц.мережах.Нещодавно до редакції зателефонувала 87-річна Майя Андріївна Здор. Жінка вже 12 років не виходить з двору, бо хворіє, і чи не єдиним зв’язком із життям Близнюківщини для неї залишається газета «Нове життя». 

З шістнадцяти років Майя Андріївна була листоношею в селі Добровілля. На той час районна газета мала назву «Соціалістичні лани», то саме її розносила юна Майя численним читачам. А вже з 1973 по 1991 рік працювала у Близнюківській друкарні. Свою нелегку долю жінка навік пов’язала із районкою, передплатницею якої є все своє життя.

Так вже склалося, що останні шість місяців 2019 року шанувальниця нашого видання через брак коштів не могла передплатити газету, а просити когось не звикла, бо соромилася.
А ось цьогоріч пенсіонерка отримує «Нове життя», хоча за свою мізерну пенсію так і не змогла самостійно її передплатити. 
«Я прочитую газету від початку до кінця по декілька разів, бо це мій зв’язок із життям району, - розповідає Майя Андріївна. - Але в мене не було коштів, щоб передплатити часопис і зараз. То хочу дізнатися, хто зробив таку милість, подарувавши мені можливість радіти і відчувати себе повноцінним громадянином нашого селища?».
 Майя Андріївна Здор була в списках пільговиків (учасник Другої світової війни), яким передплатила газету «Нове життя» на І півріччя Близнюківська селищна рада. Жінка до сліз щаслива від такого потрібного їй подарунка і, згадавши минуле, передала нам старі світлини з власного архіву. 

На жаль, Майя Андріївна вже не пам’ятає років, коли зроблені фото, та й прізвища людей, але вірить, що, побачивши себе на фото молодими , її колеги згадають минулі роки. 

     


На світлинах працівники Близнюківської друкарні
Дата публікації: 13.04.2020 | Перегляди. 71 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 33 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 119 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...