Нове життя Швидка допомога за 10 хвилин
:

Швидка допомога за 10 хвилин


Поділитися в соц.мережах.В даний період майже в кожній оселі сільських населених пунктів є хвора людина, бо загалом в селах проживають люди похилого віку, яким іноді необхідний порятунок лікарів.

То неоціненну поміч в цьому випадку надають медики із екстреної швидкої допомоги.

На сторінках «Нового життя» мені хотілося б розповісти про працівників Уплатнівського відділення швидкої допомоги, які обслуговують багато населених пунктів нашого району.

Швидка приїжджає на виклик оперативно, виконують свою роботу медики якісно та професійно, проявляючи милосердя, щирість, доброту. Особливо мені хотілося б відзначити молодого фельдшера – Сергія Олександровича Фефілова. Цей непересічний юнак обдарований багатьма талантами, та головне: він вміє спілкуватися з людьми. Надаючи першу медичну допомогу, 

Сергій до кожного ставиться з розумінням та чуйністю,  що дуже важливо для людей зі слабким здоров’ям та ще й похилого віку. Юнак закінчив Павлоградське  медичне училище і розпочав свою роботу в Уплатнівській швидкій медичній допомозі. Завдяки професійній майстерності та добрій душі, він має неабиякий авторитет серед людей, які потребують допомоги, та й взагалі всі земляки його просто обожнюють, бо Сергій Олександрович ніколи не відмовить будь-то робочий час чи його законний вихідний.

Фельдшер завжди уважно вислухає хворого, виміряє тиск, поцікавиться здоров’ям і подарує чарівну усмішку, яка вже сама по собі є чудодійними ліками. Я хочу подякувати батькам Сергія Фефілова за виховання такого чудового людяного сина. 

Також добрі слова і велике спасибі хочу сказати Людмилі Макуровій, Світлані Папановій, Надії Сазоновій за невтомну благородну милосердну працю.

В Уплатнівській лікарні працює сімейним лікарем Тетяна Анатоліївна Капелюк. Ця жінка має великий авторитет серед хворих завдяки своїй компетентності та високому фаховому рівню. Вона не тільки лікує, а й допомагає хворим придбати необхідні ліки, бо багато з її пацієнтів вже не можуть не тільки виїхати в райцентр, а й з хати вийти. 
 
Низький уклін вам, шановні, дорогі, любі медичні працівники! Я щиро зичу кожному з вас міцного здоров’я, безхмарного мирного неба, особистого щастя та  вдячних пацієнтів.


З повагою,В.Ткаченко (с.Роздолівка)

Дата публікації: 25.02.2019 | Перегляди. 910 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...