Нове життя Нам пишуть
:

Нам пишуть


Поділитися в соц.мережах.Завжди краще давати, ніж брати — за таким принципом вже багато років живе жителька Близнюків Лідія Миколаївна Сосник. Працюючи все життя на педагогічній ниві, вона стала «мамою» для багатьох поколінь вдячних учнів. Але час змінився,  з’явилися нові життєві виклики — з початком АТО на сході країни материнської турботи так не вистачало зовсім іншим, хоча вже й дорослим та мужнім, але все-таки дітям. Та про все по черзі…
Народилася Лідія Миколаївна у селищі Близнюки через декілька років після закінчення війни. Дитинство, як і у більшості малечі того часу, було не надто яскравим — давалися в знаки повоєнні розруха та бідність. Але будь-які важкі часи колись минають, так сталося й у героїні нашої розповіді. 
Закінчивши школу, Лідія Миколаївна вступила до Харківського педагогічного інституту імені Г.Сковороди, який успішно закінчила, здобувши фах вчителя молодших класів.

Дата публікації: 14.05.2018 | Перегляди. 1267 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

Вийшовши на заслужений відпочинок за віком чи по інвалідності, людина ніби вибивається з течії, стає непотрібною суспільству, занурюється в буденне життя зі своїми клопотами та проблемами. Саме таким людям похилого віку надаються  послуги соціально-побутової та психологічної адаптації у відділенні денного перебування Близнюківського територіального  центру, сприяючи розвитку різнобічних інтересів та організації дозвілля і відпочинку.
У відділенні для відвідувачів проводяться лекції, бесіди, обговорення нагальних питань спеціалістами районних установ, зокрема пенсійного фонду, управління соціального захисту, медичними працівниками. Багато цікавої інформації, корисних порад надають завідувач відділення та соціальний працівник. 

Дата публікації: 02.04.2018 | Перегляди. 1313 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

21 березня – День людини з синдромом Дауна. Ця хвороба – найпоширеніша хромосомна патологія, що виникає в результаті генетичної аномалії, при якій в організмі людини з'являється додаткова хромосома, в результаті загальна кількість хромосом стає рівною 47, тоді як в нормі вона повинна дорівнювати 46. Дітей, народжених з таким синдромом, називають «сонячними»
Вперше рішення про проведення цього дня було прийняте за ініціативою Міжнародної (IDSA) і Європейської (EDSA) асоціацій Даун Синдром на VI міжнародному симпозіумі по синдрому Дауна, який проходив в Пальма-де-Майорка (Іспанія) в 2006 році. 

Дата публікації: 22.03.2018 | Перегляди. 1203 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

Всі ми, мабуть, помічаємо, як швидко і  безповоротно плине час. І найбільше це відчувають люди, які прожили вже більше половини свого життя. 
Особливо болісно це відчуває жінка. 
Здається, ще ніби вчора виходила заміж, народжувала дітей, водила їх до дитсадка, до школи, поспішала на роботу… І ось уже до школи біжать онуки. Бабуся щаслива, радіє. Але все частіше відкриває скриньку з пігулками.Її різнокольоровий відрізок життя, здається, закінчився. А що ж далі?! – Сірі будні, нездоров’я, обмежений простір в чотирьох стінах, холодний страх перед старістю?


Дата публікації: 10.03.2018 | Перегляди. 1143 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть
Зустріч великої родини
Напередодні  Нового року   комбікормовий завод відзначив своє 40-річчя. 30 грудня 1977 року підприємство випустило першу продукцію.
З того часу колектив заводу з його незмінним директором В.І.Лисяком були попереду як у виробництві, так і в організації праці, соціального-культурного, спортивного життя району.
Сьогодні підприємство не працює, точніше, дещо перекваліфікувавшись, філії його залишаються у строю. Уже за 80  директору колишнього заводу – Володимиру Івановичу Лисяку.
Однак цього дня і він ніби помолодшав, адже зустріч із своїм колективом, нехай і колишнім, була надзвичайно зворушливою. Згадалися найкращі роки молодості, успіхи та перемоги підприємства, спільні корисні справи заводчан.

Дата публікації: 26.01.2018 | Перегляди. 1431 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть
Будь-якій людині приємно, коли про неї говорять добрі слова. Вдесятеро приємніше, коли від душі захоплюються результатом твоєї роботи. То так хочеться поділитися гарним настроєм з вами, наші читачі!
На минулому тижні до редакції зателефонувала Забродіна Валентина Павлівна – жителька міста Лозової і дачниця с.Самійлівки Близнюківського району.
«Дівчатка, дорогі, щиро вдячна вашому колективу за газету, - звучало в слухавці, - я ж не знала, що «Нове життя» до цього часу видається. Не повірите, в минулому році залізла на горище батьківського будинку, де знайшла підшивку газети – ще її перші номери.

Дата публікації: 16.01.2018 | Перегляди. 1479 | Коментарі. x | Категорія: Нам пишуть

С Т О Р І Н К И: 1 ... «« ... 3 4 56

ВСЬОГО НОВИН: 36

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД20.11.2020 | Перегляди. 1330 | Категорiя: Культура

Такий пост є на сторінці Людмили Каменєвої, яка працює завідувачкою Уплатнівської бібліотеки: " В ЦЬОМУ РОЦІ ЮВІЛЯРИ- УПЛАТНІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ 70 років та УПЛАТНІВСЬКИЙ СБК- 50років!!!Нам продовжують надходити подарунки. Від Музичного проєкту ДОБРА ХАТА отримали диски і буклети з народними піснями нашої ХАРКІВЩИНИ.20 листопада – Всесвітній день дитини.Метою ...
14.11.2020 | Перегляди. 1330 | Категорiя: Культура

Слід зазначити, що 12-річна Настя є провідним домристом школи. Вона входить до складу  учасників оркестру народних інстурменітв, який неодноразово виборював призові місця у різноманітних музичних конкурсах і фестивалях як обласного, так і міжнародного рівнів. Дівчинка і сама неодноразово показувала свою майстерність на заходах високого рівня.То разом із викладачем ...