Нове життя Нам пишуть
:

Нам пишуть


Поділитися в соц.мережах.На початку літа випускники трьох класів зустрілися після 45 років по закінченні Близнюківської школи. Ця зустріч була радісною та довгоочікуваною. Приїхали колишні випускники  з Харкова, Лозової, з міст інших областей України. Багато наших однокласників наразі живуть в селищі та районі, ми частенько бачимося та спілкуємося, але цього дня зустрілися, ніби багато років не бачилися – це було зворушливо до сліз, але дуже приємно. 
Так склалося, що з нашого випуску після закінчення вузів утворилося багато подружніх пар - це Лук’яненко Олександр і Віра,  Савченко Микола і Надія, Суков Микола і Людмила, Мороз Микола та Наталія. Родини їхні міцні та дружні – це приклад щасливих шлюбів. Так співпало, що в цей день нашій однокласниці Ані Шевченко був день народження, всі ми її щиро вітали.

Дата публікації: 18.06.2018 | Перегляди. 938 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

Завжди краще давати, ніж брати — за таким принципом вже багато років живе жителька Близнюків Лідія Миколаївна Сосник. Працюючи все життя на педагогічній ниві, вона стала «мамою» для багатьох поколінь вдячних учнів. Але час змінився,  з’явилися нові життєві виклики — з початком АТО на сході країни материнської турботи так не вистачало зовсім іншим, хоча вже й дорослим та мужнім, але все-таки дітям. Та про все по черзі…
Народилася Лідія Миколаївна у селищі Близнюки через декілька років після закінчення війни. Дитинство, як і у більшості малечі того часу, було не надто яскравим — давалися в знаки повоєнні розруха та бідність. Але будь-які важкі часи колись минають, так сталося й у героїні нашої розповіді. 
Закінчивши школу, Лідія Миколаївна вступила до Харківського педагогічного інституту імені Г.Сковороди, який успішно закінчила, здобувши фах вчителя молодших класів.

Дата публікації: 14.05.2018 | Перегляди. 877 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

Вийшовши на заслужений відпочинок за віком чи по інвалідності, людина ніби вибивається з течії, стає непотрібною суспільству, занурюється в буденне життя зі своїми клопотами та проблемами. Саме таким людям похилого віку надаються  послуги соціально-побутової та психологічної адаптації у відділенні денного перебування Близнюківського територіального  центру, сприяючи розвитку різнобічних інтересів та організації дозвілля і відпочинку.
У відділенні для відвідувачів проводяться лекції, бесіди, обговорення нагальних питань спеціалістами районних установ, зокрема пенсійного фонду, управління соціального захисту, медичними працівниками. Багато цікавої інформації, корисних порад надають завідувач відділення та соціальний працівник. 

Дата публікації: 02.04.2018 | Перегляди. 903 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

21 березня – День людини з синдромом Дауна. Ця хвороба – найпоширеніша хромосомна патологія, що виникає в результаті генетичної аномалії, при якій в організмі людини з'являється додаткова хромосома, в результаті загальна кількість хромосом стає рівною 47, тоді як в нормі вона повинна дорівнювати 46. Дітей, народжених з таким синдромом, називають «сонячними»
Вперше рішення про проведення цього дня було прийняте за ініціативою Міжнародної (IDSA) і Європейської (EDSA) асоціацій Даун Синдром на VI міжнародному симпозіумі по синдрому Дауна, який проходив в Пальма-де-Майорка (Іспанія) в 2006 році. 

Дата публікації: 22.03.2018 | Перегляди. 852 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

Всі ми, мабуть, помічаємо, як швидко і  безповоротно плине час. І найбільше це відчувають люди, які прожили вже більше половини свого життя. 
Особливо болісно це відчуває жінка. 
Здається, ще ніби вчора виходила заміж, народжувала дітей, водила їх до дитсадка, до школи, поспішала на роботу… І ось уже до школи біжать онуки. Бабуся щаслива, радіє. Але все частіше відкриває скриньку з пігулками.Її різнокольоровий відрізок життя, здається, закінчився. А що ж далі?! – Сірі будні, нездоров’я, обмежений простір в чотирьох стінах, холодний страх перед старістю?


Дата публікації: 10.03.2018 | Перегляди. 802 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть
Зустріч великої родини
Напередодні  Нового року   комбікормовий завод відзначив своє 40-річчя. 30 грудня 1977 року підприємство випустило першу продукцію.
З того часу колектив заводу з його незмінним директором В.І.Лисяком були попереду як у виробництві, так і в організації праці, соціального-культурного, спортивного життя району.
Сьогодні підприємство не працює, точніше, дещо перекваліфікувавшись, філії його залишаються у строю. Уже за 80  директору колишнього заводу – Володимиру Івановичу Лисяку.
Однак цього дня і він ніби помолодшав, адже зустріч із своїм колективом, нехай і колишнім, була надзвичайно зворушливою. Згадалися найкращі роки молодості, успіхи та перемоги підприємства, спільні корисні справи заводчан.

Дата публікації: 26.01.2018 | Перегляди. 1053 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

С Т О Р І Н К И: 1 ... «« ... 2 3 45 6

ВСЬОГО НОВИН: 31

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...