Нове життя Нам пишуть
:

Нам пишуть


Поділитися в соц.мережах.Хочу розповісти про хорошу, добру, чуйну людину, фахівця, який у свій час очолював Близнюківську селищну раду, райспоживспілку, Близнюківську районну державну адміністрацію - Воронкіна Валентина Івановича. До слова, 25 лютого йому виповнилося 70 років, з чим я його щиро вітаю та зичу міцного здоров’я. Особисто я знаю Валентина Івановича як керівника з 1981 року. Очолюючи селищну раду, Воронкін першим почав роботи по благоустрою Близнюків. Він влаштовував суботники, де разом з усіма вручну прокладав доріжки з плит від бібліотеки до райдержадміністрації, біля пам’ятника загиблим воїнам, в парку біля ставу, який теж вперше був прочищений  завдяки Валентину Івановичу. Саме в ті часи у парку встановили гойдалки, відкрили танцювальний 

Дата публікації: 11.03.2020 | Перегляди. 552 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

Приємні спогади — це найцінніше, що зберігається  в серці. Особливо це стосується найкращих моментів. І найбільше в пам’ять вкарбовуються кольорові роки дитинства, де ще молоді й щасливі  мама з татом, коли за веселою безтурботністю ми не помічали проблем, які так легко і вміло розв’язували старші, коли із захопленням слухали  розповіді, що здавалися вигадками і ніби межували з фантастикою… Та насправді (розуміння цього приходить у зрілому віці) - це і є історія сім’ї, яка й складається з епізодів спільного буття, родинних свят, спільної праці та щоденного спілкування.
Складені в сімейну скарбничку теплі спогади та сімейні історії – в майбутньому це найбільша цінність для дітей та онуків.

Дата публікації: 28.01.2020 | Перегляди. 686 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

Я з родuною давно жuву за кордоном, і nрuїхала відвідатu маму! Так соромно мені не було ніколu! Маю велuку надію, що nрочuтання цієї історії змусuть когось задуматuся, і, може, змінuтu свій сnосіб жuття. Це зовсім нескладно — nочатu жuтu інакше. Тількu чомусь мало хто здатнuй це зробuтu. 
Мu з чоловіком вже досuть давно nрожuваємо за кордоном. Нещодавно змоглu вuбратuся на Батьківщuну в гості до моєї мамu. На радощах я зібрала всю рідню, і мu вuрушuлu на nікнік, щоб відnочuтu на nрuроді з шашлuкамu. Мu вuрішuлu далеко не ходuтu — пішлu на галявuну, яка знаходuться недалеко від будuнку моєї мамu. Місце там nросто ідеальне — галявuна, невелuчкuй лісок, ставочок. Прuйшлu на місце. 

Дата публікації: 28.01.2020 | Перегляди. 459 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

Здається нещодавно зі стін Харківського педагогічного інституту імені Г.С. Сковороди прийшла працювати в Уплатнівську середню школу юна, тендітна дівчина - Колодяжна Людмила Вікторівна. 
Народилася вона у грудні 1959 року в невеликому селі Іванівка на Близнюківщині, де і  пройшло її дитинство. Закінчивши Софіївську дев’ятирічку, Людмила продовжила навчання в 10 класі Уплатнівської середньої школи. Розумна, струнка, спортивна дівчина брала участь у районних змаганнях із шахів та волейболу, легко стала студенткою педагогічного вишу, бо мріяла навчати дітей. Після закінчення інституту вона повернулася в село Уплатне, бо тут зустріла своє кохання. І ось уже майже  40 років трудиться на педагогічній ниві в нашій школі, викладаючи математику. 


Дата публікації: 08.01.2020 | Перегляди. 865 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть


Життя кожної людини неповторне. І в кожного своє призначення. А випробування та труднощі, які випадають на долю, кожен долає по-своєму.Шаповал Ядвига Іванівна (односельці її називають Надією) родом з Білорусії – там народилася і отримала середню освіту. Подала документи до медичного інституту, але не пройшла за конкурсом. Розпач, сльози і якась образа закралася в душу й довго її не полишала (тепер це згадує з посмішкою)…Порадившись з мамою і двома молодшими сестрами, сім’я преїжджає до Сибіру в місто Свердловськ (тепер Єкатеринбург), де Ядвига розпочинає свій трудовий шлях на будівництві та паралельно вступає на вечірнє відділення політехнічного інституту в цьому місті. Дата публікації: 30.09.2019 | Перегляди. 992 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть


Під час реалізації міні-проекту «Від маленького майданчику до великого спорту в реаліях обласного конкурсу міні-проєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в селі Бурбулатове було встановлено спортивний майданчик.Міні-проект було реалізовано шляхом співфінансування з обласного і сільського бюджетів. Дуже приємно, що в наш час є добрі люди, які не байдужі до справ нашого села і переймаються всіма їхніми турботами. І ми хочемо висловити подяку на адресу тих, хто долучився до спорудження спортивного майданчику. Це Скрипник Людмила Іванівна - начальник ПМК-5, Педяж С.С., Проткін А.О., Литвиненко С.М., Таранова О.А., Куряченко О.В., Гадючко С.В., Понеділок А.В., Щербина В.Я., Тертишний Г.І., Дехтярьов В.В., Лук’яненко О.М., Білик В.П.


Дата публікації: 23.09.2019 | Перегляди. 1051 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

С Т О Р І Н К И: 1 23 4 5 6

ВСЬОГО НОВИН: 36

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД20.11.2020 | Перегляди. 245 | Категорiя: Культура

Такий пост є на сторінці Людмили Каменєвої, яка працює завідувачкою Уплатнівської бібліотеки: " В ЦЬОМУ РОЦІ ЮВІЛЯРИ- УПЛАТНІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ 70 років та УПЛАТНІВСЬКИЙ СБК- 50років!!!Нам продовжують надходити подарунки. Від Музичного проєкту ДОБРА ХАТА отримали диски і буклети з народними піснями нашої ХАРКІВЩИНИ.20 листопада – Всесвітній день дитини.Метою ...
14.11.2020 | Перегляди. 260 | Категорiя: Культура

Слід зазначити, що 12-річна Настя є провідним домристом школи. Вона входить до складу  учасників оркестру народних інстурменітв, який неодноразово виборював призові місця у різноманітних музичних конкурсах і фестивалях як обласного, так і міжнародного рівнів. Дівчинка і сама неодноразово показувала свою майстерність на заходах високого рівня.То разом із викладачем ...