Нове життя Нам пишуть
:

Нам пишуть


Поділитися в соц.мережах.
Під час реалізації міні-проекту «Від маленького майданчику до великого спорту в реаліях обласного конкурсу міні-проєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в селі Бурбулатове було встановлено спортивний майданчик.Міні-проект було реалізовано шляхом співфінансування з обласного і сільського бюджетів. Дуже приємно, що в наш час є добрі люди, які не байдужі до справ нашого села і переймаються всіма їхніми турботами. І ми хочемо висловити подяку на адресу тих, хто долучився до спорудження спортивного майданчику. Це Скрипник Людмила Іванівна - начальник ПМК-5, Педяж С.С., Проткін А.О., Литвиненко С.М., Таранова О.А., Куряченко О.В., Гадючко С.В., Понеділок А.В., Щербина В.Я., Тертишний Г.І., Дехтярьов В.В., Лук’яненко О.М., Білик В.П.


Дата публікації: 23.09.2019 | Перегляди. 544 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

Шановні працівники редакції газети «Нове життя», я постійний передплатник  районного видання. Газета дуже цікава, особливо для тих, хто обмежений в русі, як ось я. Адже саме з районки дізнаєшся про події, що мають місце в рідному краї. Люблю читати рубрики «Люди нашого краю» та «Наші земляки». То хочу, щоб читачі газети знали про чарівну, працьовиту жінку – робітницю Близнюківського терцентру Людмилу Володимирівну Кондратьєву.
Ця жінка є жителькою села Верхньоводяного. Її доля не була кольоровою, бо змалку Людмилі доводилося долати труднощі. В будь-яку погоду вона ходила до школи за 5-6 км. у село Широке. Пролетіло дитинство, прийшла молодість з коханням. Однак,  жіноче щастя не вічне і змолоду Людмилі Володимирівні  довелося самотужки виховувати сина й дочку, які виросли достойними людьми. 

Дата публікації: 08.07.2019 | Перегляди. 638 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

Такі слова діти змалечку чули про свого татка від близьких, знайомих, сусідів, односельчан.
На превеликий жаль, днями  Близнюківщина пізнала втрату ще одного героя, захисника Вітчизни, родини, непересічного громадянина, порядного та вірного чоловіка і сім’янина  
Погарського Миколи Дмитровича. 
Писати  довелось з непоборним смутком і бездонною тугою в душі, адже була мета надрукувати в газету статтю із протилежною інтонацією. 8 травня Миколі Дмитровичу виповнилося б 60 років. Кортіло розповісти і нагадати  Близнюківщині про Майстра, його талант і про всі його хороші справи, жило радісне сподівання порадувати і зігріти батька теплими словами.


Дата публікації: 15.04.2019 | Перегляди. 969 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

В даний період майже в кожній оселі сільських населених пунктів є хвора людина, бо загалом в селах проживають люди похилого віку, яким іноді необхідний порятунок лікарів. То неоціненну поміч в цьому випадку надають медики із екстреної швидкої допомоги.
На сторінках «Нового життя» мені хотілося б розповісти про працівників Уплатнівського відділення швидкої допомоги, які обслуговують багато населених пунктів нашого району. Швидка приїжджає на виклик оперативно, виконують свою роботу медики якісно та професійно, проявляючи милосердя, щирість, доброту. Особливо мені хотілося б відзначити молодого фельдшера – Сергія Олександровича Фефілова. Цей непересічний юнак обдарований багатьма талантами, та головне: він вміє спілкуватися з людьми. Надаючи першу медичну допомогу, 

Дата публікації: 25.02.2019 | Перегляди. 905 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

Допоможіть знайти брата – з таким проханням звернувся до редакції 21-річний юнак з Лозової на ім’я Володимир. Розповідь цього невисокого скромного молодого чоловіка не могла залишити байдужим нікого.
- Так сталося, що 19 років тому нашої мами не стало. Мене забрав рідний батько, а доля брата Олега, на два чи три роки старшого за мене, невідома. Коли був маленьким, я не дуже задумувався над тим, чи є в мене ще хтось, окрім тата та бабусі, але останнім часом наче голос брата дитячий чую і неймовірно хочеться його обійняти та розказати про все. Адже коли нас розлучили, мені було всього два роки. Я зараз займаюся перевезеннями, досить міцно стою на ногах, але спокою не матиму до того часу, доки не знайду старшого брата. Я намагався шукати Олега через соціальні мережі, але все дарма. 

Дата публікації: 11.02.2019 | Перегляди. 826 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

Людина, про яку піде мова, все своє трудове життя віддала служінню громаді. Порядна, добросовісна, мудра, чуйна жінка Варвара Костянтинівна Ткаченко.
12 січня відзначила свій поважний ювілей – 90 років.
Життя Варвари Костянтинівни не описати в скупих рядочках газетної статті, хоча неодноразово на сторінках районки вже розповідали про цю неординарну, сильну жінку. Своєю самовідданою працею вона вписала не одну славну сторінку в історію та розвиток не тільки рідного села, а й Близнюківського району в цілому.


Дата публікації: 17.01.2019 | Перегляди. 955 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

С Т О Р І Н К И: 1 23 4 5 6

ВСЬОГО НОВИН: 31

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...