Нове життя Моя газета на все життя
:

Моя газета на все життя


Поділитися в соц.мережах.


Будь-якій людині приємно, коли про неї говорять добрі слова. Вдесятеро приємніше, коли від душі захоплюються результатом твоєї роботи. То так хочеться поділитися гарним настроєм з вами, наші читачі!
На минулому тижні до редакції зателефонувала Забродіна Валентина Павлівна – жителька міста Лозової і дачниця с.Самійлівки Близнюківського району.
«Дівчатка, дорогі, щиро вдячна вашому колективу за газету, - звучало в слухавці, - я ж не знала, що «Нове життя» до цього часу видається. Не повірите, в минулому році залізла на горище батьківського будинку, де знайшла підшивку газети – ще її перші номери.
Їх батько мій збирав і  охайно підшивав, бо цінував. Погортала, зацікавилася, на пошті розпитала і.. виявляється газета є, вона доступна і для близнюківців, і для лозівчан, і для барвінівців, то я й передплатила, жодного разу не пожалкувавши, а дякуючи самій собі за такий крок.  Немає меж моєму захопленню вашим виданням. Я читаю все. Знаю тепер всі новини. Розповідаю сусідам, друзям, навіть чужим людям в електричці, коли їду на дачу. Цуциків, які в останньому номері 2017 року зручно розташувалися в календарі, я на роботі повісила - і корисно, бо ж календар на рік, і красиво. 
Дуже прошу написати в газеті про мій дзвінок до редакції. Мені ж і шукати довго номер не довелося - все у « Новому житті» розміщено розумно, з повагою до нас, читачів. Я з нетерпінням чекаю суботи, щоб розгорнути найулюбленіше для мене, а зараз вже і для моїх друзів, видання.».
Наш колектив теж дуже вдячний Валентині Павлівні і тим, хто нам телефонує, пише та передає вітання та слова подяки, вдячні і тим, хто критикує та підказує нові теми, підштовхуючи до пошуку оптимальної, необхідної конкретній аудиторії інформації. Саме від вас, дорогі друзі, ми заряджаємося творчою енергією, бо розуміємо, що газета «Нове життя» потрібна людям!
До слова, нагадуємо, що, залучивши до передплати своїх знайомих чи родичів з Лозівського чи Барвінківського районів, ви маєте змогу розмістити на сторінках нашої газети два оголошення та одне вітання протягом року 
БЕЗКОШТОВНО!!!!
Тож, передплачуйте газету «Нове життя» та будьте разом з нами!
Дата публікації: 16.01.2018 | Перегляди. 1025 | Коментарі. x | Категорія: Нам пишуть
Останнi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...