Нове життя Добро не забувається? Забувається!
:

Добро не забувається? Забувається!


Поділитися в соц.мережах.Хочу розповісти про хорошу, добру, чуйну людину, фахівця, який у свій час очолював Близнюківську селищну раду, райспоживспілку, Близнюківську районну державну адміністрацію - Воронкіна Валентина Івановича.

До слова, 25 лютого йому виповнилося 70 років, з чим я його щиро вітаю та зичу міцного здоров’я. Особисто я знаю Валентина Івановича як керівника з 1981 року.

Очолюючи селищну раду, Воронкін першим почав роботи по благоустрою Близнюків. Він влаштовував суботники, де разом з усіма вручну прокладав доріжки з плит від бібліотеки до райдержадміністрації, біля пам’ятника загиблим воїнам, в парку біля ставу, який теж вперше був прочищений  завдяки Валентину Івановичу. Саме в ті часи у парку встановили гойдалки, відкрили танцювальний майданчик.

Кожна територія біля підприємств постійно перевірялася очільником селищної ради, і горе було тому керівнику, хто не навів необхідного ладу на території, за яку ніс персональну відповідальність. Адже кожна частина селища була закріплена за якимось підприємством.

 Коли Україна стала самостійною, Валентин Іванович Воронкін поїхав переймати досвід на Західну Україну. Подивився як формуються, об’єднуючись, нові підприємства, а коли повернувся у Близнюки, то на засіданні представників підприємств району в райдержадміністрації, Воронкін у своїй промові умовляв не згоджуватися на нововведення, які призведуть до краху і зубожіння. Тоді його мало хто підтримав, а згодом всі слова Валентина Івановича підтвердило саме життя.

А які ж були у Близнюках чудові підприємства: асфальтно-бітумний завод, маслозавод, хлібзавод, сітроцех, м’ясокомбінат та й ще інші, які були відомі своїм товаром та працьовитими  людьми не тільки в Харківській області, а й далеко за її межами. Що залишилося сьогодні? Питання риторичне!

Про долю Валентина Івановича можна написати цілу книгу, однак, я зупинюся тільки на його надзвичайних людських якостях. Вирісши в багатодітній працьовитій сільській родині, Валентин Іванович змалечку не цурався будь-якої роботи та й свою діяльність трудову розпочав із шофера, пройшовши всі сходинки знизу до посади голови райдержадмінстрації. Ця відповідальна людина завжди виконувала свої обіцянки та намагалася зробити все можливе, щоб зберегти район та не втратити його підприємницьку потужність, однак, все склалося так, як є!

 Ніна Василівна Фігурна, пенсіонер
Дата публікації: 11.03.2020 | Перегляди. 121 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 32 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 119 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...