Нове життя Для вчительки ми перші й незабутні,як і вона для нас,
:

Для вчительки ми перші й незабутні,як і вона для нас,


Поділитися в соц.мережах.Червень - місяць прощань сімнадцятирічних зі школою та час зустрічей випускників минулих років.
…Голос шкільного дзвоника сколихнув серце 90-річної Катерини Матвіївни Пасічник, ввірвавшись через вікно дніпровської квартири. І їй на мить здалося, що то  далекий 1953 рік. Вона - випускниця фізмату Харківського учительського інституту, відмінниця переступила поріг Близнюківської школи, яку закінчила у свій час. Тепер перед нею її перші учні, восьмикласники.
А ми, діти, скромно вдягнені, у більшості - безбатченки, бо  війна не повернула нам батьків - опору сімей, з цікавістю розглядали нову вчительку. Молодесенька, красива, з вигляду впевнена у собі. З перших днів у нас прокинулося до неї почуття поваги.
 «Ви були першими моїми учнями. Ви - моя молодість, а тому - найдорожчі», - не раз потім говорила нам Катерина Матвіївна. А ми згадуємо її цікаві уроки, вечори відпочинку, походи і щиру любов до нас, сільських дітей.
Відтоді, як К.М.Мироненко випустила нас, у неї з’явилася сім’я і вона, вже Пасічник,  мешкає у місті Дніпрі. Там якийсь час вчителювала, потім 30 років викладала в університеті, де захистила кандидатську дисертацію з методики викладання математики. Має відзнаки і нагороди, вона одна з кращих математиків в Україні. Ми дуже пишаємося нашою вчителькою. Катерина Матвіївна донедавна приїжджала на зустрічі випускників, ми спілкуємося з нею по телефону,  її цікавить життя кожного з нас. 
Сьомого квітня цього року К.М.Пасічник відзначила  свій солідний ювілейний день народження. Ми привітали свою вчительку і дуже сподіваємося у майбутньому на зустріч з нею.

На знімку в середньому ряду - вчителі Близнюківської школи 50-х років, у білому вбранні третя зліва - Катерина Матвіївна. Випускниці 1955-56 років Ніна Кохан (Кришталь), Катерина Дурова (Рябченко), Марія Кузьменко (Свердло), Ольга Драган (Снігуренко).

Дата публікації: 12.07.2018 | Перегляди. 987 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 32 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 118 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...