Нове життя Її доля – творити добро
:

Її доля – творити добро


Поділитися в соц.мережах.Хочеться на сторінках районної газети розповісти про людину, яка має добре серце і сильний характер, – це моя подруга Тетяна Яківна Мірошниченко (в дівоцтві Федорченко).

Вона народилася у великій дружній родині колгоспників у селі Веселе Верхньосамарської сільської ради. Рано залишила Таню її мама, яка трагічно загинула у 52 роки. Не переніс смерті дружини і батько, якого розбив інсульт. То донька 19 років доглядала за татком, як за малою дитиною, не жаліючись на долю.

Тендітна, невисока дівчина завжди була і є організатором добрих справ. Вона закінчила Верхньосамарську школу і вступила до педагогічного інституту. Мрія стати вчителем втілилася в життя, і вже близько 40 років Тетяна Яківна дає знання учням молодших класів Садовської школи. 
Ця добра, чуйна, справедлива людина, яка любить свою родину, друзів, односельців, несе у світ добро. Вона завжди готова прийти на допомогу, вислухати, порадити, пожаліти та підтримати.

У селі Веселому жінка допомогла багатьом землякам у вирішенні проблемних питань, як-то оформлення документів літнім людям на землю чи отримання пенсій, розв’язувала проблеми і з електроосвітленням рідного села. Тетяна Яківна, як янгол-охоронець для всіх. Вона відвідує і тих односельців, хто потрапив до лікарні, а одиноким ще й їжу приносить та ліки купує за власні кошти.

Навіть обробляючи могили своїх батьків на цвинтарі, Тетяна Яківна встигає навести лад і на покинутих могилках. Без перебільшення скажу, що коли Тетяна приїжджає до рідного села, у нас свято. За добрі справи, лагідний, але сильний характер, Тетяну Яківну Мірошниченко люблять рідні та друзі, її учні і односельці, однокласники та й, мабуть, кожен, хто побачить  її щиру посмішку.


Олена Меркулова
Дата публікації: 11.03.2020 | Перегляди. 95 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Україна увійшла у другий етап послаблення карантинних обмежень. З 25 травня дозволено поновити роботу дитячих садків із дотриманням низки санітарних вимог.  Рішення про відкриття дошкільних закладів кожна область має ухвалювати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації.  Згідно із постановою уряду, до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин, і в ...
25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...