Нове життя Нам пишуть
:

Нам пишуть


Поділитися в соц.мережах.До редакції зателефонувала жінка, яка допомагає знайомому в пошуках його батька – Андрієнка Сергія Миколайовича (на фото ліворуч), батьки якого у свій час проживали у Близнюках. За допомогою активних небайдужих людей ми швидко знайшли чоловіка, але у 1997 році він помер в с.Коларівка Приморського району Запорізької області. Ховала Сергія Миколайовича його остання дружина Андрієнко (Віткова) Людмила Михайлівна. За документами у Андрієнка було двоє дітей: Роман та Дар’я. Після повідомлення  про смерть батька, син (на фото в центрі) продовжує пошуки сестри. Він хоче дізнатися, на якому цвинтарі поховано Андрієнка Сергія Миколайовича, щоб відвідати могилу, та просить сестру або ж дружину покійного відгукнутися.Телефони для зв’язку: 8(963)923-94-43 (Роман Сергійович Андрієнко) та 8(926)989-10-94 (Галина)

Дата публікації: 01.04.2020 | Перегляди. 9 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

Майже 70 років живе у Семенівці  Валентина Тихонівна Литвинова. Ця непересічна жінка працювала завідувачкою дитячим садочком в сусідній Африканівці. Колеги згадують її як справедливого, доброзичливого, грамотного і вимогливого керівника, завдяки чому колектив працював злагоджено, дружно, непорозумінь з батьками ніколи не було.І хоча дитинство і юність Валентини Тихонівни  пройшли далеко від України, та  решту свого життя вона живе у Семенівці, яка стала для неї рідною. Адже саме в це село привіз юну красуню з Ленінграду, де проходив строкову службу, високий, стрункий, красивий Василь Григорович. Кохання не знає ні кордонів, ні великої відстані, а доля пише свою історію так, як їй заманеться. У родині Литвинових народилися і виросли троє синів. 

Дата публікації: 16.03.2020 | Перегляди. 22 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

Хочеться на сторінках районної газети розповісти про людину, яка має добре серце і сильний характер, – це моя подруга Тетяна Яківна Мірошниченко (в дівоцтві Федорченко). Вона народилася у великій дружній родині колгоспників у селі Веселе Верхньосамарської сільської ради. Рано залишила Таню її мама, яка трагічно загинула у 52 роки. Не переніс смерті дружини і батько, якого розбив інсульт. То донька 19 років доглядала за татком, як за малою дитиною, не жаліючись на долю.
Тендітна, невисока дівчина завжди була і є організатором добрих справ. Вона закінчила Верхньосамарську школу і вступила до педагогічного інституту. Мрія стати вчителем втілилася в життя, і вже близько 40 років Тетяна Яківна дає знання учням молодших класів Садовської школи. 

Дата публікації: 11.03.2020 | Перегляди. 48 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

Хочу розповісти про хорошу, добру, чуйну людину, фахівця, який у свій час очолював Близнюківську селищну раду, райспоживспілку, Близнюківську районну державну адміністрацію - Воронкіна Валентина Івановича. До слова, 25 лютого йому виповнилося 70 років, з чим я його щиро вітаю та зичу міцного здоров’я. Особисто я знаю Валентина Івановича як керівника з 1981 року. Очолюючи селищну раду, Воронкін першим почав роботи по благоустрою Близнюків. Він влаштовував суботники, де разом з усіма вручну прокладав доріжки з плит від бібліотеки до райдержадміністрації, біля пам’ятника загиблим воїнам, в парку біля ставу, який теж вперше був прочищений  завдяки Валентину Івановичу. Саме в ті часи у парку встановили гойдалки, відкрили танцювальний 

Дата публікації: 11.03.2020 | Перегляди. 51 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

Приємні спогади — це найцінніше, що зберігається  в серці. Особливо це стосується найкращих моментів. І найбільше в пам’ять вкарбовуються кольорові роки дитинства, де ще молоді й щасливі  мама з татом, коли за веселою безтурботністю ми не помічали проблем, які так легко і вміло розв’язували старші, коли із захопленням слухали  розповіді, що здавалися вигадками і ніби межували з фантастикою… Та насправді (розуміння цього приходить у зрілому віці) - це і є історія сім’ї, яка й складається з епізодів спільного буття, родинних свят, спільної праці та щоденного спілкування.
Складені в сімейну скарбничку теплі спогади та сімейні історії – в майбутньому це найбільша цінність для дітей та онуків.

Дата публікації: 28.01.2020 | Перегляди. 173 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

Я з родuною давно жuву за кордоном, і nрuїхала відвідатu маму! Так соромно мені не було ніколu! Маю велuку надію, що nрочuтання цієї історії змусuть когось задуматuся, і, може, змінuтu свій сnосіб жuття. Це зовсім нескладно — nочатu жuтu інакше. Тількu чомусь мало хто здатнuй це зробuтu. 
Мu з чоловіком вже досuть давно nрожuваємо за кордоном. Нещодавно змоглu вuбратuся на Батьківщuну в гості до моєї мамu. На радощах я зібрала всю рідню, і мu вuрушuлu на nікнік, щоб відnочuтu на nрuроді з шашлuкамu. Мu вuрішuлu далеко не ходuтu — пішлu на галявuну, яка знаходuться недалеко від будuнку моєї мамu. Місце там nросто ідеальне — галявuна, невелuчкuй лісок, ставочок. Прuйшлu на місце. 

Дата публікації: 28.01.2020 | Перегляди. 168 | Коментарі. 0 | Категорія: Нам пишуть

С Т О Р І Н К И:1 2 3 4 ... 5

ВСЬОГО НОВИН: 27

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД10.03.2020 | Перегляди. 57 | Категорiя: Культура

Останні дні зими були плідними для учасників танцювального клубу  Sky Hall. Адже 26 юних танцівників показували свою майстерність на паркеті Харкова у 30 категоріях. 
Так, Аліса Чупікова виборола 2 місце серед 15 учасників з Харкова, Дніпра, Лубнів, Новомосковська  тощо. На конкурсі були діти із Софіївки ,і Садового, Новоукраїнки і Близнюків, які хвилювалися, але дуже ...

07.03.2020 | Перегляди. 52 | Категорiя: Культура

За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського, його душею.Це по-справжньому світле ...