Нове життя Заради 90 секунд виступу…
:

Заради 90 секунд виступу…


Поділитися в соц.мережах.«Відкрию таємницю, котру знають всі, але усвідомлює далеко не кожен: діти більш витриваліші, працьовитіші і старанніші, ніж дорослі!Непосидючі? Це так! Нестримні? Точно! Наприклад, щоб підготуватись до конкурсу/виступу одна дитина займається від двох до восьми годин  на тиждень. І так щотижня, інколи й на вихідних (це ще + пару годин). І так кожен місяць, інколи і на літніх канікулах. І так вже котрий рік поспіль!

Проходить перший рік. Ми освоюємо базові рухи та працюємо над технікою. Проходить ще один рік - і ми вчимо більш складні варіації й працюємо над технікою. Проходить третій - переходимо до вищих класів і продовжуємо працювати над технікою.
А заради чого? Дитина не отримує у кінці місяця заробітної плати, яка може її стимулювати у бажанні займатись. У спорті бального танцю, як і в інших видах, спортсмен не завжди отримує нагороду на змаганнях. Тож заради чого це?

От ми їдемо до Києва. Ніч дороги, день прогулянки по місту і цілий день конкурсної програми, очікувань своєї категорії, заради виступу у 90 секунд Вальсу, 90 секунд Ча-ча-ча… І знову всю ніч дорога додому.

Так, не для всіх змагання обійшлося двома танцями. Були й ті, хто пробивався з чверть фіналу до кубку. Там вже діти демонстрували по 4 танці, у коротких перервах між якими перевдягались за 10хв, і це на повторі відбувається тричі, адже це не марафон, а спринт. І це на фоні важкої довгої дороги, пригод і хвилювань: чи ти пройшов у наступний тур, чи вже ні. Пройшов далі – ще 4,5 хвилини випробувань, не пройшов – розпач.

Питання дорослим: «Хто зможе так?». Відповідь: «Далеко не всі». Стимулом для подальшої роботи дітей над собою є переповнені зали, де серед чужих облич обов’язково є рідні...»

Це слова керівника та засновника танцювального клубу Sky Hall Олександра Олександровича Аніскіна – людини, життя якої присвячене танцю та дітям. То разом з батьками 24 листопада він організував благодійний бал-маскарад, на якому всі вихованці клубу в яскравих костюмах пробували свої сили в коротких навчальних програмах, які треба виконувати на конкурсах обласного та всеукраїнського рівнів. Паралельно із дефіле та танцювальними виступами були обрані і Король та Королева балу за найдивовижніші маскарадні костюми. Ними стали Інна Земляна та Тимофій Слюсар.

«Життя - це подорож, тренування, емоції, власна думка з приводу чогось і її відстоювання серед інших думок, а ще подяка і любов тим, в кого віриш 
і хто щиро допомагає втілювати дитячі мрії в життя».
Дата публікації: 02.12.2019 | Перегляди. 336 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...