Нове життя Всі свята об’єднує жінка
:

Всі свята об’єднує жінка


Поділитися в соц.мережах.В Україні День Матері відзначається в другу неділю травня.

В цьому році він співпав із професійним святом медичних сестер, який  святкують 12 травня.

А 15  - Міжнародний день сім’ї. Отже, для багатьох ці свята об’єднаються і відзначатимуться у вузьких професійних або сімейних колах також по три, або й по чотири дні поспіль. Та суть не в цьому. 

Головне в тім, що об’єднує всі ці свята – це добро, любов, милосерця і… найважливіше - жінка. Вона і мати,  і медсестра (це в основному жіноча професія), і берегиня.

Наталя Анатоліївна Ткаченко з’явилася на світ, виросла, вийшла заміж й народила чотирьох дітей на Близнюківщині, а точніше в селі Добровілля. 

За фахом медична сестра, вона десять років пропрацювала в Добровільській лікарні, а вже після – майже шість років і донині трудиться медичною сестрою в Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Близнюківського відділення в Добровільській бригаді. Улюблена робота забирає багато сил і часу. Але любов до людей і усвідомлення того, що від тебе, твоїх знань і умінь іноді залежить їхнє життя -  додає снаги. Адже місія медичної сестри під силу найгуманнішим і найтерплячішим з людей. Та професійні труднощі аж ніяк не заважають їй повністю віддаватися своїй сім’ї, а особливо дітям, яких вона просто обожнює.
 
Прекрасний спеціаліст, добросовісна, відповідальна, людяна, життєрадісна оптимістка, любляча й турботлива донька, дружина й матуся. Наталя Ткаченко користується повагою і авторитетом серед колег, а пацієнти їй вірять, бо вміє вона кожному хворому вселити надію на одужання та повернути любов до життя. А це іноді найважливіше в боротьбі з хворобою.

З нагоди Всесвітнього дня медичних сестер хочеться висловити безмежну вдячність представницям цієї професії за чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я людей! Нехай ваші родини живуть в благополуччі та достатку, а діти будуть щасливими та радісними.  

А Вам, Наталю, нехай легко працюється і легко вдається долати всі негаразди. А Ваша мрія про сімейний відпочинок нехай обов’язково здійсниться, і разом вам вдасться поїхати за незабутніми враженнями в давно омріяні місця.


Дата публікації: 10.05.2019 | Перегляди. 657 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...