Нове життя Танцювальний клуб з Близнюків на змаганнях світового масштабу
:

Танцювальний клуб з Близнюків на змаганнях світового масштабу


Поділитися в соц.мережах.«Моя головна мрія – створити танцювальний клуб, учасники якого підкорятимуть великі світові сцени. Трішки менша – Всеукраїнський танцювальний клуб з представництвами в різних містах нашої держави і з центром у Близнюках. Ще мрією був великий концерт клуба Sky Hall на близнюківській сцені», - посміхаючись говорить Олександр Олександрович Аніскін.
Народився герой цієї розповіді 28 серпня 1991 року в звичайній родині. Тато - творча людина, він керував музичним ансамблем, а мама – берегиня сім’ї, яка мріяла про те, щоб її син став бальником. Саме вона відвела Сашу на заняття танцівників, де передала в руки знаючих тренерів.

Свої перші кроки в танцях хлопець робив під керівництвом Олени Володимирівни Мухіної, потім був танцювальний гурток у Лозовій, пізніше – знову Близнюки, а потім – знову Лозова. 

Фізично розвинений юнак закінчив у 2012 році Академію фізичної культури і почав працювати учителем в Алісівській школі. Довгі вечори після роботи він вирішив віддати навчанню дітей танцям. Результат, який побачив, приголомшив молодого учителя: незграбні каченята (правда тільки ті, хто витримував) починали правильно рухатися, чути музику і передавати рухами почуття.

З часом Аніскін перевівся на роботу до Близнюківського ліцею і відразу пішов у дитячі садочки, щоб організувати гуртки і навчити малюків танцювати, адже чим раніше розпочати ці досить виснажливі заняття, тим кращим буде результат.
«Було дуже важко! - зізнається талановитий юнак. - Коли я дивився на цих неорганізованих малят, то не вірив сам собі, що в мене щось вийде».
У Олександра Олександровича Аніскіна все вийшло - діти почали танцювати. У 2015 році він вирішив заснувати танцювальний клуб, поступово йдучи до своєї мети – виступати на паркеті обласних закладів культури. Адже доступ до танцювальних конкурсів даний не всім.

 Клуб Sky Hall спочатку налічував 20 учасників, які вчилися не тільки танцювати, а вірити в свої сили і не боятися змагатися з іншими. Діти виступали на привокзальній площі Близнюків, у парку відпочинку, іноді на концертах у Будинку культури, поступово збираючи все більше глядачів та відточуючи свою майстерність.

За три роки існування клубу Олександр Олександрович Аніскін поступово йшов до своєї мрії, опираючись на віру у своїх вихованців, їхню впертість і талант, допомогу і підтримку батьків. Поставивши перед собою досить високу мету, учитель танців зумів запалити нею інших. 

 І ось сьогодні кількість учасників Sky Hall зросла до 50 чоловік – це чотири дитячих групи і одна для дорослих. Близнюківські бальники беруть участь у змаганнях обласного і всеукраїнського рівнів. Вони підкорили не тільки близнюківську сцену, а й паркети Харкова, Одеси та Львова. 

Апогеєм цього року став новорічний концерт танцювального клубу в районному Будинку культури. Протягом двох годин неможливо було відірвати погляд від сцени, адже там танцювали маленькі професіонали. Здавалося, що поринаєш в магічну казку, створену дітьми. 

Звичайно, танцювальні концерти варто бачити, бо передати словами красу рухів неможливо. Те дійство, яке подарували всі учасники Sky Hall на чолі з Аніскіним, зачаровувало пластичністю рухів, силою почуттів, музичним супроводом, оформленням сцени і чарівними костюмами виконавців, пошити руками їхніх мам із найпростіших матеріалів.

28 грудня в адмінбудівлі районної ради маленькі та дорослі близнюківські бальники, яких веде за собою їхній учитель Олександр Аніскін, дали справжній розкішний бал. Це неперевершено красиве дійство – ще один впевнений крок по нелегкому шляху до великої мрії.
Дата публікації: 09.01.2019 | Перегляди. 575 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Україна увійшла у другий етап послаблення карантинних обмежень. З 25 травня дозволено поновити роботу дитячих садків із дотриманням низки санітарних вимог.  Рішення про відкриття дошкільних закладів кожна область має ухвалювати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації.  Згідно із постановою уряду, до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин, і в ...
25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...